Young Black Jack (2015) (seriál)

Talentovany skoro chirurg, ktery vynahrazuje nedostatek praxe improvizacemi. Zbohatnuti za zakroky mu kazi prohnanost nebo chudoba jeho klientu. Za to era valky ve Vietnamu skyta nejruznejsi prilezitosti na chirurgicke experimenty. Celou verohodnost anime, ale kazi az dementni momenty pred operaci (pricina ci ospravedlneni zakroku zatim vzdy nelogicke). Drop po tretim dile.

Hidan no Aria AA (2015) (seriál)

Nesva novicka Akari na divci policejni skole je cela ujeta do starsi spoluzacky Arie, ktera uz bezne lovi kriminalniky, a je odhodlana stat se jeji treninkovou Amicou.

Aquarion Logos (2015) (seriál)

Volne pokracovani Aquarionu tentokrat sleduje mladou skupinku uzivatelu hlasu bojujici proti zvracenym Kanji slovum ve svych vektorech, ktere se stejne dobre jako v minulych seriich dokazi orgazmicky spojit v mecha robota.

Hetalia - The World Twinkle (2015) (série)

Internetove pokracovani serialu o personifikovanych zemich. Postaveno na znamych faktech / predsudcich o obyvatelich. Nic noveho se nedozvite a vtipne mi to take neprislo.

Whiplash (2014)

7/10 Strach nahanejici dirigent se snazi nekonvencni drezurou posunout bubenika se zoufalym odhodlanim za hranici toho co se od nej bezne ocekava.

Interstellar (2014)

7/10 Cervi dirou za lidskymi charaktery. Cernou dirou za mimozemstany do pateho rozmeru.

Vrah mezi námi (1931)

Eh, zase vymlouvani se vraha na to, ze si nemuze pomoct. Koho to zajima, vrazdil tak at je za to souzen. Osobne nevidim rozdil mezi tim jestli to nekomu "naridi" jeho hlasy nebo vrazdi sam od sebe.

Predestination (2014)

7/10 Prvni pulka zabita zpovedi hermafrodita. Druha pulka ukaze jak plati motto: "Vzdy mas na vyber." pri cestovani casem.

Hornet's Nest, The (2013)

Predstava o precizne naplanovanych misich se mi rozplynula. Boje jsou spis proti neviditelnym nepratelum, kteri prepadavaji vojaky pri presunu, a zachranovani na smrt odhodlanych jednotek ze sracek, protoze vybombit celou talibanskou osadu i s civilistama je nehumanni.

Před deštěm (1994)

7/10 Jenom ta fotka z prvni povidky ve druhe mi vrta hlavou, asi nejaka skvira v casoprostoru.