Kdo přežije - David vs. Goliath (2018) (série)

Původní koncept hry byl geniální a já jej nikdy nepřestanu milovat, ale Jeff z toho v průběhu let udělal "neskutečnou bramboračku a tlačenku" (množstvím výhod a až brutální manipulací ve prospěch svých "sociálních příběhů/favoritů"), přesto je to pořád o lidech a cast byl po x letech konečně povedený (možná nejvtipnější v historii), takže jsem se po dlouhé době zase bavil....(nad ultimativně krásnou, ale blbou Angelinou, ztraceným dvojčetem Sheldona Christianem či "přecitlivělou elfkou"Gabby :)...další ve všech ohledech sotva průměrný vítěz jen potvrzuje moji teorii, že žádný "dominantní a mimořádný hráč" z prvních cca 20.seriií by neměl šanci tuhle"převoněnou fikci" vyhrát.(A nakonec vzkaz pro Jeffa...negátor imunity?jako vážně?(Takže hráč co zahraje skrytou imunitu, kterou už cpeš jako Babiš koblihy, jde stejně domů!?!)Se už konečně Probste prober nebo ti zhasnu pochodeň a vyhodím svůj šátek:))

Frasier (1993) (seriál)

nejlepší "nebritský britcom":)

2 $ocky (2011) (seriál)

TOP: 1-2.série

Fargo (2014) (seriál)

1.série 100% 2.série 70%

Vikingové (2013) (seriál)

TOP: 1-2.série

Kdo přežije - Game Changers (2017) (série)

Tak Jeff udělal z mé nejoblíbenější soutěže už totální bramboračku...nebudu hodnotit výběr soutěžících, střih, umělé až trapné "vygradování" nejen finálového večera a některých momentů, protože v té záplavě twistů, výhod a imunit už je úplně jedno kdo a co hraje a většina zasloužených vítězů (dobrých hráčů vůbec) prvních cca 20. sérií by se nedožila ani sloučení...příště dejte imunitu rovnou každému a na první radě vyhoďte Probsta!:) Ano, vítězové (třeba Fabio) či cast (San Juan) už byl několikrát mnohem horší, ale tady mám prvně pocit, že je ve"sračkách"(ze zásahů produkce)samotná hra:((

Most (2011) (seriál)

90%