Na vlastní pěst (2015)

Moc filmu jsem tady zatim neokomentoval, ale kvuli tomuhle jsem si slozite vzpomnel na svoje heslo a oprasil nekolik let neaktivni ucet. Ten film je fakt tragedie. B. Willis bud nema soudnost nebo ma uplne debilniho agenta. Scenar dle nejlepsi tradice 90. beckovych filmu o zene, co zemrela, otci, co tam nebyl, kdyz tam mel byt a klukovi, kteryho to tak nejak vsechno semlelo. Bohuzel kluk je ale uplnej idiot. Vlastne vsichni tam jsou uplni idioti. A hraji presne tak. Akcni sceny jsou uplne ubohy, soundtrack byl vytvorenej z nejakejch "beats for 99 cents," hlavni sexy herecka ma vic muskulatury nez hlavni herec a do toho vseho tam jeste (ne)hraje Dan Blizerian. To je fakt za trest.

Perníkový táta (2008) (seriál)

skvely serial, co vas vcucne a nepusti...dil od dilu napinavejsi a napinavejsi

Mládí v hajzlu (2009)

Kdyz mi bylo 13/14, tak "mladi v hajzlu" pro me byla bible, cetl jsem to tolikrat, ze nektery stranky byly neustalym otacenim ohmatany a sezvejkany tak moc, ze vypadaly jak svitky z faraonskyho egypta. Sheeni byla ta nejhezci holka pod sluncem, nick byl hajzlik, ale zaroven strasnej krutak a celou jednu knihu jste prelouskali za pul den. no a ten film je totalni sracka (ne ze bych to necekal)- m. cera me vysira od zacatku do konce svym pritroublym pohledem. (kamarad trefne charakterizoval- he is kinda geeky, but still hot enough to pick up girls), sheeni neni takova kocka, levak je min ujetej nez jsem myslel...ale hlavne to vubec nedava smysl-prece jen 600 stranek textu seskrtat do 90minut se neda. jedinym plusem tak zustavaji rolicky Steve Buscemi (otec nicka), Ray Liotta a Zach Galifianakis (partneri nickovy matky)

Ukrutně šťastni (2008)

nemuzu si pomoci, ale prislo mi to proste silene absurdni, coz strhava me hodnoceni... Souhlasim s Eda S, ze to je velmi coenovske, alespon, co se tyce "nestastnych nahod" a totalniho podelani vseho, co se podelat da

Jediná láska (2003)

moc prijemny film. pointa se samozrejme da odhadnout uz od zacatku, ale pokud jste jen trochu "rasta positive", muzete si pridat jednu hvezdicku. V hlavní roli solidni ky-mani marley

Smrtonosná past 4.0 (2007)

bohuzel uz to neni ten stara dobra Die Hard, ale je pozmenena silne navysenym rozpoctem a takovou celou bombasticnosti. suchy a cerny humor uz neni tak "prirozeny ". ale porad to je vicemene stara dobra past(teda az na nektere pasaze,ktere mi prisli trochu pritazene za vlasy-stihacka a TIRak)

Made in Britain (1982) (TV film)

Film je klukovi trevorovi, ktery se pres ruzne delikvity, bitky a problemy ve skole dostava do napravneho zarizeni. Porad se ale snazi byt bily hrdy brit a nesnazi se pochopit,ze lide v tom zarizeni mu chteji pomoct. Snimek je sondou do zivota mladeho nacka, ktery bojuje za svou pravdu. proti vsemu, proti vsem. Ve filmu exceluje vyborny tim roth

Sunshine (2007)

nechapu nadseni filmovych kritiku ohledne tohoto filmu, dle me prumerny sci-fi film, ktery se neumi rozhodnout cim bude: filozofickym vypravnym opusem, hloupou vyvrazdovackou, nebo hrdinskym spektaklem. zapletka je uveritelna, herci pomerne taky, ale to jak reziser skace od ruznych stylu, mi prislo hloupe. kdyby radsi zustal u rozvijeni psychiky postav misto implantovani zbytecne postavy kapitany icara 1, hrajiciho si na boha, udelal by lepe... audiovizualni stranka filmu,je ale na velmi vysoke urovni