Americká krása (1999)

"American woman! Stay away from me. American woman! Momma let me be." Americká krása s vynikajícím Kevinem Spaceym.

Futurama (1999) (seriál)

Vesmír. Budoucnost. Fry. Bender. Už aby jsme tu měli ten rok 3000.

Klub rváčů (1999)

You met me at very strange time of my life. Pro mě nejlepší Fincher a Norton. So Where is my mind?

Maléry pana Šikuly (1999)

Yeah hi , Whaaaats happening? Svou práci nemá rádo spousty lidí, tak proč ji dělat dál a trápit se? Proč platit účty které platit nechci? Ron Livingston je naprosto boží a se svými kolegy, sousedem a úchylným šéfem, vytváří kombinaci na kterou se nezapomíná.

Matrix (1999)

Dozajista jeden z revolučních filmů, který změnil náš pohled na film. Můj určitě a řadím tento film velice vysoko co se týče celé kinematografie. Matrix shazují, z mého pohledu pouze 2 věci. Za prvé to, že na DVD které jsem si pořídil, místy vynechávají titulky, ať je zapnu v jakém koliv znění. Za druhé, a zde přikládám bratrům Wachowskim mnohem větší chybu, než u zprzněných titulků u DVD, je to, že z Matrixu udělali trilogii. Pokud bych hodnotil pouze Matrix (první film) nahlížel bych jako na opravdu mistrovské dílo. Ovšem kouknu-li na celou trilogii, musím hodnotit pouze jako nadprůměrné sci-fi. A to mě mrzí úplně ze všeho nejvíc! :(

Muž na Měsíci (1999)

Snad to nejlepší dílo pro milovníky ujetého Jima.

Odplata (1999)

Ve Smrtonosné zbrani byl Mel především šílený. V odplatě na "šílenosti" ubral a to co ubral na šílenosti, to přidal do tvrdosti a nekompromisnosti. Odplata je temná a moc dobrá, jsem mile překvapen, nečekal jsem to.

Pelíšky (1999)

"Co je to tady za hnusnou máničku!? Myslíš Gagarinova bratra? A to sem ti tu nástěnku chtěl svěřit, smrade! " Jedna z nejlepších českých komedií, víc snad ani psát nemohu.

Pokrevní bratři (1999)

Vůbec jsem nevěděl do čeho jdu a byl jsem velice mile překvapen.

Putování s dinosaury (1999) (seriál)

Podle mě, naprosto nutná záležitost pro každého milovníka dinosaurů!