Hokejový zázrak (2004)

pro tenhle film mám slabost, možná i proto, že si na tu výhru osobně pamatuji z TV ... ovšem tenkrát jsem si samozřejmě neuvědomovala, o "co hlavně" tam šlo ... za mne nejlepší Russelův film

Milý Johne (2010)

velké zklamání od Hallströma - plytké, neuvěřitelné, nudné :(

Hlavně nezávazně (2011)

mám moc ráda Ashtona, mám ráda Natalii, miluji romantické filmy ... škoda, že tohle jako celek funguje jen průměrně

Leť, ptáku, leť! (1978)

za 4* pohledem z doby, kdy jsem film viděla poprvé ... jak já jim tu cyklistickou túru a Michala Dymka záviděla :)

Mulholland Drive (2001)

Nechala jsem se zlákat výborným hodnocením, ale bohužel, fanouškem se nestanu :) ..nebudu se rozplývat nad filmem jen proto, že je od Lynche, otevřeně přiznávám, že jsem film nepochopila a nebaví mě doporučení a ujištění, že bych údajně měla mít úžasný filmový zážitek při použití jakéhosi manuálu pro lepší orientaci. Pokud to pan Lynch nezvládl ve filmu, něco je špatně :(

Labyrint (2012)

kdyby šlo o studentský film, tak budu shovívavější ... ale skriptku bych stejně vyhodila z fleku!

Kamarád taky rád (2011)

4* na první dobrou + ještě půl* navrch za Woodyho ;) ... velmi milé překvapení, skvěle jsem se bavila :) ... a musím souhlasit s Jamie, taky bych chtěla někdy žít život jako ve filmu a potkat vtipného, chytrého, pohotového, sympatického, bohatého matematického "génia" z L.A.

V peřině (2011)

půl * za nápad + půl * za odvahu jindy výborných herců, že do toho šli

Trhák (1980)

to je TÁÁÁÁK BLBEJ FILM !!! ... jak si tedy vysvětlit, že čím jsem starší, tím víc ho mám raději? :)  EDIT 2022: Nemůžu jinak, zvyšuji na plný počet!!! Čepek je kouzelnej, Jirásková skvělá, prostě fascinujicí filmový počin! Vidim to asi po stopadesáté a řehnim se jak blázen :)))