Gentlemani (2019)

Příšerně ukecaný a nudný film. Nemůžu se zbavit dojmu, že Ritchieho urputná snaha o napodobení Tarantina se moc nevyvedla. Malé velké plus za Farrella, ten jediný mě bavil

Poslední aristokratka (2019)

Až tragicky nudné devadesátky (rozuměj: dobová stylizace OK, výprava OK, banální humor těžce K.O.) včetně závěrečných No Name :-(. Plus snad jen za kameru a Balzerovou se Stolařovou

MOST! - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

nahlédnutí do anotace 5. dílu: "Snědá tíseň se stala přes noc fenoménem"... tady byl někdo kua vizionář ;-)

Hon (2012)

ufff :-(

Korunní princ (2015) (TV film)

na tu bídnou kvalitu vánočních pohádek je tento počin vysokým nadstandardem 😉

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

je prima, že Donna dostala prostor k obhajobě, že nebyla žádná rozhoďnožka! ;) Protože: s Harrym to tak nějak vyplynulo, že jo, copak by šlo toho spontánního kluka odmítnout? A Sam? Prostě osudová láska! ... No a Bill? Ach, bez debat, kluk před kterým by roztála každá :) .... co na tom, že je film bez děje, za mě příjemná letní pohodovka, navíc v klimatizovaném kině (viděno náhodou jako náhražka za vyprodaný letňák v době tropických veder) :)

Můj strýček Archimedes (2018) (TV film)

Moc jsem se bavila! Pekny pribeh umocneny mrazenim v zadech pri pomysleni, ze se jedna o autenticke vzpominky rezisera. Samozřejmě, nad lecčíms člověk musel trošku přimhouřit oči, jinak by lehce nabyl dojmu, že prchat na západ bylo tááák snadné, ale film celkově výborně fungoval, tak co řešit ;) A plne jsem si uvědomila, ze rozpocet filmu je sice dulezity (a zde jde poznat, ze se jedná pouze o tv film), daleko vic ale zalezi na vedeni hercu - dnes jsme se shodou okolnosti divali na Sverakuv Po strnisti bos take s Ondrou Vetchym. Tak toporny výkon hercu (nemluvě o plytkem pribehu) uz jsem dlouho neviděla a o to vetsi radost mam pri shlednuti standardne vyborneho výkonu panu Vetcheho a Donutila. Moc pekne!

Po strništi bos (2017)

Velke zklamani :-( ... je znat, ze scenar neni z pera pana Sveraka starsiho a Sverak mladsi by nemel byt tak namysleny a mel by se drzet sveho kopyta (i kdyz i tam je citit velka tvurci krize). Pribeh nijaky, scenar divny, herecké vykony toporne (strasne!), ... tezce nudny podprumer, ktery mi chte nechte pripomnel moji maturitni praci z cestiny, za kterou se uz temer 30 let stydim a dodnes nemuzu pochopit, jak jsem mohla napsat neco tak strasne plytkeho:-(