Star Trek X: Nemesis (2002)

Možno práve kvôli veľkým očakávaniam som sa takto spiekol.

Phineas & Ferb (2007) (seriál)

Toto určite dokáže doceniť až starší človek, pričom stále to ostáva v rovine rozprávky pre deti na rozdiel od podobného South Parku, ktorý by ste svojmu asi dieťaťu nepustili. Každá časť vás niečim zaujme, pričom v každej nájdeme rovnaké rutinu ako napríklad keď Perry zdrhne, alebo keď odrovná Tutoswarcha (OMG, they kill Keny; Screw you guys, I´m going home). Pozerať sa to však dá hlavne vďaka humoru, ktorý je jedinečný a pre mnohých nepochopiteľný, postavený na ironii a paradoxe. Určite najobľúbenejšií "novodobý" animovaný seriál.

Spider-Man 3 (2007)

3 filmy spojiť v jeden aby sa ušetrilo na tom ako sa bude zarábať. Toť hollywoodska logika.

Spider-Man 2 (2004)

Takto som sa nenasmial snáď na žiadnej komédii. Ale nebyť pár wtf scén tak by som išiel s hodnotením hore. Tak či onak je to len ďalší tuctový hollywoodsky fabrikát.

Earth (2007) (TV film)

Krása. Keby som chcel predviesť novú full hd tv, tak tam pustím toto v čo najväčšom rozlíšení. Niektoré zábery aj vedecky unikátne - snežný leopard na love.

Matrix (1999)

Matrix sa dá pozerať v dvoch rovinách chápania. Jedna je super akčný karate-kung-fu trhák s drsnými chlapíkmi v čiernych kazateľských plášťoch a druhá je metafora k dnešnej spoločnosti, kde človek napriek vnútornej vzbure predstiera, že je všetko v poriadku . Stačí si vybrať. Modrá či červená tabletka?

Star Trek (2009)

Voči Zacharymu Quintovi mám predsudky z Hrdinov ale aj tak sa jedná o ultimátnu show. Nezabudnite vypnúť mozog, lebo vám oheň v ľadovej jaskyni na ľadovej planéte uvarí krv.

Hanebný pancharti (2009)

Tarantino bol vždy špecifický. Všetci ospevujú Christopha Waltza, s čim sa dá iba súhlasiť, ale mne v pamäti utkvela hlavne Mélanie Laurent. Scéna so štrúdľou je v jej a Waltzovom podaní nezabudnuteľná. A presne takéto momenty pre mňa robia film. Detaily s ktorými sa Tarantino jedinečne vyhral spolu zo zvláštnými, osvetľujúcimi vsuvkami dodávajú unikátnu atmosféru.