Demolition Man (1993)

Stallone kontra Snipes jsou pořád pecka, chlapi co to umí rozbalit ! Jen doufám, že mě v budoucnu nečeká pověstná legrace jako na Slyho alias Johna Spartna: Na wc vám došel toaletní papír! Hi, Hi on neví jak se používají 3 mušličky! " Pomoc já to nevím ještě teď........-).

Princezny (2005)

Fernando León de Aranoa a jeho Princesas. Na dlouhou dobu mě dostal tenhle intenzivní příběh o dvou ženách, jež si vydělávají prostitucí. Dvě princezny, španělka Caye a její nová hispánská přítelkyně Zulejma zprvu odtažité až kritická situace je spojí v přítelkyně. Princezny musí mít své sny a přání , aby přežily ! Když se jim ubližuje, jejich svět pláče. Dojemný příběh, kde nejlépe hrála Candela Pena, mě dojmul přes tolik příkoří ještě tolik víry v budoucnost. Po právu mnohokrát oceněný snímek.

Zámek hrůzy (1999)

Tady budu hodně tvrdá, přes všechny digitální efekty, jsem se poměrně nudila a nedodívala se a nehodlám do toho jít znovu.Trochu břitká duchařina. O hodně lépe je na tom originál The hauting (1963)!

Souboj Titánů (2010)

No opravdu jsem od remaku čekala víc, ale za sebe můžu říct, že jsem se nenudila. Originál jsem totiž dlouho dobu neviděla, takže jsem vypustila myšlenky a nechala se unášet blockbustrem. Nejvíc mě nadchly efekty v podobě bohů a krakena, akce se škorpiony, kteří si podupávali do rytmu hudby. To se zas musí L.Leterrierovi nechat, že akční scény ovládá. Tím ovšem moje chvála končí bájná story o Souboji Titánů, byla naprosto rozcupována, příběh ochuzen a pozměněn.To je hrozné mínus, tak nevím co si o tom mám myslet? Dávám 3*, ale jen proto, že jsem nemusela přemýšlet a v 2D to byla úměrná podívaná, toť asi vše.

Match Point - Hra osudu (2005)

Zase porce napětí od Woodyho, tady byli fantastičtí Jonathan Rhys Meyers a Scarlett Johansson, ale i další protagonisté. No jo hra osudu, tak moc závisí na štěstí, na penězích, co láska? Silná porce mokka kávy, ale tu jsem si vychutnala a dám si ji znova. A tenis odložím na chladnější dny.

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Opravdu zážitek, jak to ten Woody se mnou dělá. Naservírovat mi mužného Javiéra Bardéma jako živelného umělce plného sexappelu a k němu S.Johansson, Rebeccu Hall a Penélope Cruz do Barcelony. To byla trefa do černého, 4*/50 a to jsem do konce byla jak dudek. Woody, že bys mě navnadil na Barcelonu:-)! wow

Flákač (1989)

Opět mě režisér Gus Van Sant překvapil Drugstore Cowboy je slušné feťácké krimi. Všechny zde zašlapává Matt Dillon herec nadprůměrného kalibru. Co se drogové tématiky týče je tak trošku zahalena do mlhy. Ale Sant tomu vnukl svou specifickou jiskru v podobě pověr a skvělé hudby.

Magická posedlost (1998)

Roztomile zábavné. Já si nemyslím, že by Nicole nebo Sandra hrály špatně. Jen v příběhu o těch našich čarodějkách není nic co nám zůstane v paměti. Ale pro mě pohodový snímek na deštivé odpoledne, tedy, když si na něj vzpomenu:-).

Čarodějky z Eastwicku (1987)

Parádní klasika do nudného městečka přijiždí ďábelský Daryl Van Hornn - Jack Nicholson nespoutaný, živočišný, aby vstopil do života třem šarmantním kráskám Cher, Susan Sarandon a Michelle Pfeiffer dodal do života sladkost i hořkost. Degustátorské dílko, které si ráda pustím.

Téměř bez šance (1999)

Slušný snímek o osudu dívek zachycených s větším množství nelegálních drog na letišti v Thajsku. Z toho jen vyplývá ponaučení, když budete cestovat, zabalte si a zkontrolujte detailně zavazadla sami a věřte hlavně sobě a svým instinktům. Dobré herecké výkony Claire Danes a Kate Backinsale.