Super 8 (2011)

Nečakal som od toho moc, ale nakoniec som dostal slušnú a napínavú porciu minút. Niektoré scény síce neboli úplne TOP, ale aj napriek tomu to je bezpečne na 4 hviezdy.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Tak toto bola kvalitná, nechutná "podívaná". Momenty keď si tam fritovali ľudské mäso, priamo odrezané zo živého človeka boli brilantné :D Každopádne nechutný film, ale kedže to je úlohou Wrong turnu, tak v konečnom dôsledku lepší priemer.

Hlavně nezávazně (2011)

To bolo čo? Vtipných prvkov žalostne málo a nejaká väčšia zápletka mi akosi utiekla. Čakal som od toho rozhodne viac, už len preto, že 2 hlavné postavy patria medzi mojich obľúbených hercov. Snáď niekedy na budúce.

Na vlásku (2010)

Skvelá rozprávka, vtipná, dejovo síce nič extra, ale zase na druhej strane krásne nakreslená. Ten kôň bol naozaj "hilarious" a neskutočne som sa pri ňom bavil. Do Rapunzel som sa bohužiaľ zamiloval ;-)

Fotři jsou lotři (2010)

Táto trilógia je proste moja srdcovka, a i keď trojka bola u mňa tak na 4 hviezdy, za Bena Stillera tomu musím dať 5. Je to proste neuveriteľný týpek :D

Rec 2 (2009)

Pokračovanie ako sa patrí. Tlieskam režisérom za to, že dvojka je dokonalé pokračovanie jednotky, či už vďaka objavovaniu sa tých istých postáv, ale aj posunom v deji.

REC (2007)

Tak toto je horor s veľkým H. Nechutné, strašidelné, hnusné a napínavé. Všetko z toho tam je a niektoré scény som tak musel pozerať len pomedzi prsty. Presne takto má kvalitný horor vyzerať.

Ctihodný občan (2009)

Bez možnosti odhadnúť koniec, skvelá zápletka a premyslené vraždy. Naozaj slušný snímok, ktorý dlho odolával môjmu záujmu, pozrieť si ho. Napokon sa to však podarilo a môžem veľmi spokojne ohodnotiť 5 hviezdami.

Crash (2004)

Na môj vkus tam bolo moc príbehov a ani jeden tak nebol zabratý do väčšej hĺbky. Nezaujalo ma to proste tak, aby som tomu dal viac ako 3 hviezdy.

Tři dny ke svobodě (2010)

Úžasný, od druhej polovice napínavý a akčný film. Mňa to bavilo celý čas. Koniec sa mi páčil, veď to bol happy-end :-D Z Russella sa stal za pár dní expert na útek z väzenia, jeho štýl pokus-omyl bol sympatický a v konečnom dôsledku nevadilo ani menej tej reálnosti. Rozhodne to je film, ktorý sa dá vidieť viackrát!