Nezlomný (2014)

Nejlepší pasáž v oceánu.

Noe (2014)

Na tenhle film jsem se celkem těšil, o to větší bylo zklamání. Děj byl celkem nudný, to že někdo staví pulku filmu loď což jsem čekal bylo ok. Bojová scéna který trvala sotva 5. minut byla nejlepší ale za to strašně krátká. Emma herecký výkon nic moc, jediné + efekty ,ale to by měl dnes mít film z takovým rozpočtem už automaticky Edit po druhém shlédnutí film hodnotím jako daleko lepší

Třída 8.A (2014) (pořad)

Nechci vidět jak se ti cikáni ano cikáni chovají normálně kdy se nejede podle scénáře a kamer. Jinak pořad bída, ti co dají více jak dvě hvězdy urazí filmy a seriály které si zaslouží více jak 3 hvězdy

Velký draft (2014)

Filmy se sportovní tématikou miluju. Tady je to spíše ze zákulisí ,ovšem musím říct ,že i když chápu draftovou loterii jak funguje ve skutečnosti tak film je velice náročný na pozornost a není tam ani chvilka oddychu...aby sli člověk zapamatoval toho a toho týpka z toho a toko klubu a protože za 10 minut je o něm řeč aniž by jste ho viděli. .Nicméně film je natočený dobře, skvělý Costner ovšem něco tomu chybělo

Železná srdce (2014)

Válečné filmy mám rád, rozumím docela i zbraním, tankům, bitvám a vlastně se tak celkově zajímám o WW2. Tanková bitva byla pro mě zklamání, to i celkem konečné dobývání FURY...efekty, zvuk parádní herci hráli taky dobře, ale rozhodně to není film který bych musel vidět v nejbližší době znovu

22 Jump Street (2014)

Už hodně dlouho jsem se nahlas v kině tak  nesmál. Tu se smálo celé kino semnou. Děj nehledejte jen se bavte. Skvělý obtloustlý Jonah Hill :).. Kurevsky povedené pokračování. A neodcházejte před konečnýma titulkama, ty jsou geniální :)

Babovřesky (2013) odpad!

Už mě tenhle bordel začíná srát! Pomalu 3 měsíc v kině pátek sobota v 8 večer t v nejvetších sálech GA. Tudíž nejlepší časy. Ostatní filmy jsou kvůli téhle sračce v malých sálech nebo v blbou dobu. At už Troška raději nic netočí..

Bear Grylls: Únik z pekla (2013) (seriál)

Beara mám rád, ale má daleko lepší seriály než tohle. A navíc 3 místa v jednom dílu a vždycky napřeskáčku to je děs. Takový seriál Přežít je v porovnáním s tímhle jako den a noc

Croodsovi (2013)

Skvělý animák z období prehistorického. Vtipný, svižný

Fakjů pane učiteli (2013)

Ale jo, kdo by čekal ,že neměcké komedii se budu smát a bude dokonce plný kinosál. Pobavilo, určitě stojí za to vidět. "jo a ošukej za mě nějakou děvku"