To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (2013) (pořad)

Nejsem blázen do aut, nezajímám se ani tak moc o novinky atd.. Ale TOP Gear si mě získal hlavně svým netradičním pojetím pořadu. Zabavný , angilcý humor, šílené nápady. Pecka

Dominik Hašek - Zrozen k chytání (2014) (TV film)

Všechno co se bude točit okolo téhle legendy a Nagana prostě srdce fanouška zahřeje :) hlavně ta nostalgie s Naganem , kdy se v republice zastavil čas. Navíc mě překvapilo a dozvěděl se až dneska ,jak je se Šmehlíkem přivítali v Buffalu jako olympijské vítěze a prezident klubu nechal poslat pro Waldemara Matušku aby jim zazpíval na ledě státní hymnu

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Tohle má být vyvrcholení ? To ne! nejslabší díl. Vlastně se tam celou tu dobu vůbec nic neděje, zbytečně zdlouhavé.... byl jsem zklamaný. Největší fail všeho je ,že šmaka zabijí po 3 minutách...

Sám doma (1990)

Tohle je klasika ! Jeden z nejlepších filmů a vánoční pohody :) nehledejte děj, nepřemýšlejte... jen se abvte a opakujte hlášky které vás už tisíckrát rozesmály a které znáte nazpamět :)

Třída 8.A (2014) (pořad)

Nechci vidět jak se ti cikáni ano cikáni chovají normálně kdy se nejede podle scénáře a kamer. Jinak pořad bída, ti co dají více jak dvě hvězdy urazí filmy a seriály které si zaslouží více jak 3 hvězdy

Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům (2010) (série)

Ano píšete tu že Russell měl vyhrát, že hrál tvrdě a takticky, ovládal hru , ale nezvládnul to zapomněl na to nejdulezitejsi o tom ze o vitezi rozhodne porota v které neměl ani jednoho pritele možná Jerry a ta mu hals stejně nedala, Sandra nedělala podrazy, snažila se vyštípat Russela a nedařilo se jí to, kdyby ji tenkrát hrdinové poslechli kdoví jak to bylo, tam se lámal chleba, byla Xkrát napokraji vyřazení a vždy to ustála, nedělala si nepřátele, Russel si sebou byl moc jistý, Parvaty byla skvělá při výzvách ale vaz jí zlomilo to že se vezla s Russelem ale určitě parádní série

Železná srdce (2014)

Válečné filmy mám rád, rozumím docela i zbraním, tankům, bitvám a vlastně se tak celkově zajímám o WW2. Tanková bitva byla pro mě zklamání, to i celkem konečné dobývání FURY...efekty, zvuk parádní herci hráli taky dobře, ale rozhodně to není film který bych musel vidět v nejbližší době znovu

Fakjů pane učiteli (2013)

Ale jo, kdo by čekal ,že neměcké komedii se budu smát a bude dokonce plný kinosál. Pobavilo, určitě stojí za to vidět. "jo a ošukej za mě nějakou děvku"

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

A já zas CSI můžu, sice je to vlastně pořád stejná písnička ,ale mě to baví. Je to taky moc dobře natočené