Projekt X (2012)

Děj podle tohoto filmu ani nemůžete očekávat, asi po 20 minutách jsem si říkal co ještě tam chtějí hodinu jako dělat? Chce to vypnout, a jen čekat kdo co rozbije a možná se trošku vžit do role oslavence

Thor: Temný svět (2013)

Dobrá akce i zápletka, výborné efekty a ještě lepší herecké výkony

Thor (2011)

Všechno z komiksů mám rád a THOR se vyvedl :)

Hory zalité krví (2009)

Opět snadno předvídatelný děj, prostředí sice působivé, ale děj naprosto tragický. Musim přiznat , že jsem se ani nebál což jsem trošku doufal v to,že budu. A tak film 1 hvězda a druhou přidávám jenom kvůli Sophii Monk a jejím vnadám

Pařba na třetí (2013)

Nasrat na vše. Pařba je jízda. Pařba, kocovina, problémy... Ten koho to nebaví, doporučuju vypít flašku vína nebo oblíbený alkohol a bude vás to také bavit

Rivalové (2013)

Do kina jsem šel s očekáváním a pocitem že film bude stát za to. Ale že mě tak ohromí jsem nečekal ! Akce, emoce, děj, skutečnost.. Senzace

Kameňák 2 (2004) odpad!

Nechápu kde se vzali peníze na natáčení ...

Kameňák 4 (2013) odpad!

Film jsem neviděl ani se na něj nehodlám nikdy podívat. Beru to jako absolutní ztrátu času. Viděl jsem trailer a to mi stačí, myslel jsem ,že větší hnůj už nejde udělat. Nehodlám se o tom přesvědčovat, zdejší reakce mi stačí

Láska mezi kapkami deště (2013)

Chytlavá hudba, děj nic moc. Navíc jsem si myslel ,že jsem si spletl kinosál když to šlo před Univerzitou pro příšerky :D

Tele Tele (2000) (pořad)

Po dlouhatánské době jsem to viděl před pár dny v tv. Před cca 10 ti lety jako třináctiletý jsem TELE TELE sledoval pravidelně a tenkrát bych mu dal asi 5 hvězd . A přesně pro věkovou hranici 13,14 let mi tne pořad dnes přijde. takže po 10 letech musím dát 2 hvězdy :)