Srbský film (2010)

1* za to, že někdo vůbec měl ty koule vůbec takovou hovadinu natočit

Selfie (2014) (seriál)

Karen má na víc...

Mladí a neklidní (1973) (seriál) odpad!

Když jsem během mého mládí býval dost často v Polsku, tak prarodiče koukali pouze na toto :D Ordinace je oproti tomuhle dílo od Hitchcocka

Pitbull feat. Ke$ha: Timber (2013) (hudební videoklip)

Nenávidím Pitbulla, Ke$ha mi sice až tak moc nevadí, ale rozhodně jsem nečekal, že mě tento song tak chytne. Fakt fajnová countrym nasáklá popářská skladba, kterou považuji jako velkého hudebního hipstera jako takové cajkové guilty pleasure.

Malcolm v nesnázích (2000) (seriál)

Toto, Seinfeld, Ženatý se závazky a TBBT jsou dva hlavní důvody, proč se vůbec raději neřídit hodnocením na čsfd. Ani můj tolerantní charakter nechápe tu spoustu "inteligentních" a "profesionálních" komentářů, já se u tohoto seriálu vždy náramně bavil.

Kolotoč (1996) (pořad)

je to hrozná, ale hrozná kravina, ale člověk se aspoň pobaví nad senilitou některých důchodců:)

Umučení Krista (2004)

ani se nedivím, že všichni začali po tomhle filmu hejtovat Mela...

Zaříkávač lží (2014) (amatérský film)

Řeknu to takhle, sledoval jsem Nejfakea už od jeho prvních manuálů na Streamu, které opravdu neměly chybu, opravdu jsem se bavil u jeho Naplechu videí, ale to je prostě tak vše. Když se nechtěl odhalit, dobrá, já s tím žádný problém neměl, u Nejfejka jsem vždy především hledal zábavu, která se však postupem času začala u tohodle talentovaného youtubera prolínat se sociologicko-psychologickými videy (viz příběhy) a i ten humor mi začínal přicházet příliš moc infantilní (viz Nejplay), je ale možné, že jsem už moc zestárl. Každopádně Zaříkávač lží jsem viděl, společně se všemi předešlými "odhalovacími" videy a ano, ačkoliv jedná se o celkem dojemné video, mě příliš neoslovilo. Přišlo mi, že zde bylo vše důležité parafrázováno z minulých videí, škoda. Přesto díky Nejfe za to, jak jsi mi zpříjemňoval mé nepříjemné dny během dospívání.