Ninja (1984)

Hodně autohoniček - to beru jako plus. Taková menší šílenost, ale čekal jsem koneckonců trochu něco zábavnějšího.

Ninja Academy (1989)

Neurazí, nenadchne. Víc akce a dal bych i tu třetí. Ten mim mě sral.

Ninja Apocalypse (2014)

Jde vidět, že tohle se nebralo příliš vážně a to je asi dobře, jinak bych se fakt už pomátl. Mám tu svého oblíbeného Tagawu, totálně hnusný vizuální lokace a efekty, jsou podle mě lepší než hnusnej lesík za barákem režiséra. Jednu hvězdu tu nechat můžu.

Ninja Assassin (2009)

Koho zajimá nějaká kriminálka, když chce pořádný ninja souboje? Sračka.

Ninja Extreme Weapons (1988)

Žblepty sem, žblepty tam.. Semtam nějaká mírná akcička v džungli pak zas čumim na naký upocený týpky u stolu.. přišlo mi, že nekteré scény se opakovaly. Na konci nějakej kabaret na poli. Extrémní nuda.

Ninja Cheerleaders (2008) odpad!

Celej film čumim na náky levný diliny, pak tam na konci vyčouhnou odněkad ninjové v kimonu a nakej dědek s mečem. Užasný.

Ninja na poli smrti (1984) odpad!

WuTang filmy mě začinají docela trochu srát. Mě 80tkové braky nevadí, ale at to aspon za "něco" stojí dopíči. Tohle působí jak estonská plečka.

Ninja přichází (1981)

Předem vyhvízdaná slatanina, která ničim neosloví ani béčkoveho milovníka jako ja. Bílý ninja aka knirek Schimanski nevýrazný z jeho protivníku strach nesrší a celý je to takový ani neakcni. Začátek a konec je nindžovskej, jinak patálie na entou.

Ninja Squad (1986)

Akce okay, herci mě nebavili.

Ninjas vs. Vampires (2010) odpad!

Píšu to poslední dobou dost často, ale nemůžu si pomoct, musím to napsat zas a znova: Tohle se opravdu nedalo sledovat, dokonce to bolelo vůbec dokoukat, ztráta času a nechápu proč.