Dvojitý úder (2003)

Našel jsem to na dvd v luxoru a trochu toho lituji. Pár aspektů to má, ale jinak je to nudná obyčejná bída.

Drsňák (1998)

NEČEKANĚ záživné béčko. Neurazí nenadchne nenasere.

Bio-dóm (1996) odpad!

Kdyby mi byly tři roky možná bych se týhle sračce ani nezasmál.

Revolver (2005)

Tak tady jsem se fakt rozpůlil na dvě půlky. Ta jedna půlka řiká, že to je obyčejná plečka s odporným obrazem a Stathamem s hučkou, která k němu nesedí a ta druhá mi řiká že kameraman dělá dobrý záběry a aspon něco se tam děje a není to uplná nuda. Nechám to na dvou hvězdách. Nemám čas se tu rozepisovat u filmu, na kterej zapomenu za tři dva jedna.. co?

Retreat (2011) odpad!

Hm hm hm děsně zajímavý hm hm louka hm hm kecy hm hm dramíčko hm hm brokovnička hm hm ztráta času.

Rendel (2017) odpad!

Bylo mi trapně za ně.

Reminiscence (2021) odpad!

Volverýn po Iksmanech už nemá kam jít tak si zacpal nos a skočil rovnou šipku do žumpy. Parádní pohled zhasínající hvězdy.

V objetí ďábla (2015)

Celý to kazí ta nabubřelá, ubulená Hermelína. Nebejt jí dostane to oskara za nudu aspon. Hawke by si vysloužil přezdívky: ucho, vnuku, zobane.

Rebirth (2016) odpad!

Levná Netflixová vytrysklost v době zrodu. Takže jestli někdo brečí, že netflix se zhoršil a točí průjmy, tak točil průjmy i dřív, ale občas točí i dobrý filmy, tak si neser do huby.

Radioaktivita (2019)

Na tohle jsem se těšil tak, až mě to nasralo. Totální vleklá nuda a hlavně dopíči ta polozačerněná kamera. To má být jako styl nebo tim chtěli někoho nasrat? Já měl třeba chut ždímat beton.