Klub rváčů (1999)

Taylere, jak se Ti líbil náš film? =P Skrátka, nezabúdajte, že to je len film. Ale vymyslený brilantne. A nájdete tam i veľa právd.

Rio (2011)

Animácia a hlavne muzikálny začiatok zaujímavé. Pár dobrých fórikov. Len dej bol plochý. Po filme som naň takmer okamžite zabudol. Sú aj lepšie alternatívy, ale ani papagáje neurazia.

Ip Man 2 (2010)

Dobrý film s posolstvom. Ale jednotka sa mi páčila trošku viac. Oceňujem však filmy, kde hrdina nepropaguje násilie, ale jemnosť a úctu.

Princ a pruďas (2011)

Humor? Tak ja som sa teda moc nebavil. Snaží sa parodovať staršie filmy. Ale nejako ma to minulo. Vulgárne? No skôr trápne a umelé. Kto na to dal vôbec peniaze? Strata času. Hviezdička za Natali. Veľa som od toho nečakal, a dúfal som, že prekvapí. A prekvapilo...

Vyjednavač (1998)

A dávam 5ku. Pomerne starý filmík. Ale bez hluchých miest. Hlavný prestavitelia ma držali od začiatku do konca. Žiadne veľké posolstvo, ale ak máte chuť na akciu bez priblblých fráz a póz, hollywoodskych Kenov a Bárbie... Odporúčam.

Úterý po Vánocích (2010)

Hodne civilné, až dokumentárne. Miestami sa tam toho moc nedeje. Ale sú tu u miesto, ktoré sú zvládnuté perfektne. Realisticky. Nie každému to však sadne. Hlavne koniec.

Last Night (2010)

Začiatok bol veľmi sľubný, potom mi to pripadalo ako zámerné naťahovanie a pokus o prekvapenie. Mal som pocit, že skôr ako postavy , tam bolo chcenie scenáristu. Posledné minúty to síce zachránili, ale... Postavám som neveril. Keira ma bavila a dostala.

Super 8 (2011)

Oddychovka, kde nečakajte prekvapenie, zvraty, či hlbšiu myšlienky. Ale vo filme sa stanete svedkami tvorby filmu, nadšencami.

Adamova jablka (2005)

Famózne. Aký je to vlastne filmový žáner? ...To záleží od toho ako ich vnímate. Je by som to prirovnal ku gulášu. Je tam snáď všetko, ale chutí to znamenite! ... Kto tam dal jablkový koláč? Keď som AJ videl prvý raz v kine, bavil som od začiatku až do konca. A omnoho viac po tom ako som si ho pozrel druhý krát. Herci pripravili kvalitný koncert. Po včerajšom 11 vzhliadnutí, zisťujem, že film stále baví. A to je myslím i najlepšie odporúčanie. Vlastne film sa nepáčil len pár ľuďom, ktorí hovorili, že: "Taký kňazi neexistujú..." Ja však verím, že jablkový koláč je štýlový spôsob boja s... hocičím. A zlou náladou určite. :D