Nicota (2016)

Sice som ten koniec velmi nepochopil a chybalo mi aj nejake to vysvetlenie zaveru. Nejaka pointa, rozuzlenie, no ako celok to vobec nebolo spatne. Film mal skvelu temnu atmosferu a myslim ze stal za vzhliadnutie. Za malo penazi vela muziky.

Taxidermia (2006)

Absolútny skvost ! Ak by som bol Maďar, bol by som veľmi hrdý. 5 hviezd je málo.

Poslední chlap na Zemi (2015) (seriál)

Tomu prikokontecovi som par dielov fandil, no je to taky vylizany čuramedan ze je to az neuveritelne. Vytacal ma do nepricetna. Serial mohol byt super no na mieste Philla by som tu ukvikanu picu vyfackal, poslal ostatnych do prdele a vypadol od nich len by sa tak zaprasilo.

Čarodějnice (2015)

Trocha fanatizmu. Trocha kacírstva. Zmiznutie Samuela nepríjemné a strašné. Skvelých 666 hviezd.

Anomalisa (2015)

V podstate som ani nevedel co som si to pustil. Pred casom po bujarom stahovani som natrafil na skvely kusok o ktorom som ani nevedel. Po cely cas som sa bavil a cakal som co sa z toho vyvrby. Nejaky silny zvrat neprisiel no nevadi. Dokonca ma velmi prijemne prekvapila informacia ze kto je za tuto prijemnu cudesnost zodpovedny. Charlieho Kaufmana som vzdy bastil a aj som na neho vlastne zabudol. Takze parada a 5 hviezdiciek :)

Vraždy v Yorkshiru: 1980 (2009) (TV film)

Technicky skvele odvedené dielo. No škoda dobre navodenej atmosféry ktorá viacmenej pohlti zbytok príbehu. Zo začiatku skvele rozohraný dej, ktorý sa pomaly prepadne do osobných blábolov a nedozvedáme sa nič podstatné. O prípade rozparovača sa toho veľa nedozvieme a v podstate ani o policajnej korupcii. Zbytočne veľa sa riešia osobné problémy, ktoré nevyznievaju logicky keď berieme do úvahy závažnosť problémov a zločinu. No našťastie to zachraňuje tak trochu narýchlo zbúchaný koniec, ktorý vnesie trochu jasno do celého vyšetrovania. Neubránim sa sklamaniu z toho čo to mohlo byť a nestalo sa. Som zvedavý na tretí diel. Dobré tri hviezdy.

Uvnitř (2007)

3 hviezdy dávam kôli snahe šokovať. No demencia, nuda a otáznikový zombík k záveru filmu zbytočne zhadzuje film do pocitu že "ukážeme Vám čo sme schopný natočiť "

V zajetí démonů (2013)

Už teraz je to klasika. Hneď uvodné WB je nepríjemné.

Cena za slávu (2014)

Atmosferická klipovitá sračka pre sopliakov !