• Pohádka

Temná voda (2002) odpad!

Horší horor jsem v životě neviděla. Jedním slovem - strašný.

Kamarád do deště (1988)

Film, který je celý vlastně jen o penězích, ale nemá to chybu! :)

Ruka na kolébce (1992)

Celou dobu jsem fandila záporný hrdince, hlavní hrdinka Clarie mi byla děsně nesympatická a štvaly mě ty její neupravené vlasy. Každopádně výborný thriller se vším, co by měl správný thriller obsahovat :) Skvěle vybraná záporná hrdinka a nej ty její pohledy.

Hospoda (1996) (seriál) odpad!

Debilní tlachání o ničem... Proč proboha natáčí takový krávoviny?!! Stačí si sednout do hospody a poslouchat hospodské štamgasty a vyjde to úplně nastejno! Ale seriál?? To snad neee!!!

Nirvana: Smells Like Teen Spirit (1991) (hudební videoklip)

Kurt prý nechtěl, aby mu byla v tomto videoklipu vidět tvář, proto to přesvícení. Jináč super!!! Nejlepší song, který Kurt nesnášel, protože ho musel pořád hrát na vyžádání fanoušků na koncertech, a nej videoklip!

Očista (2013)

Podprůměrná blbina, kde po baráku lítají lidi a snaží se navzájem pozabíjet, jak v brutálních počítačových hrách.

Kurt Cobain - About a Son (2006)

Chyběly mi tam scény s Kurtem a písničky Nirvany, nicméně poslouchat Kurtův klidný a příjemný hlas bylo taky fajn. Jináč to byl minimální náhled do jeho smutné a nemocné duše. Ve snímku je vidět, jak Kurt přemýšlí, co si myslí o světě, o lidech a podobně. Ale stejně kniha Těžší než nebe je lepší volbou :)