• Pohádka

Holky pod zámkem (2015) (pořad)

Ze začátku jsem si říkala, že je to super, že natočili dokument z vězeňského prostředí, nicméně, když tam mluví stále pořád dokola 3 vězeňkyně (chvílema mi přijde, že jich tam ani víc není :D ) a naříkají, jak chtějí domů... nevím, no. Mohlo by to být možná trošku přínosnější, mohly by trochu víc mluvit o jejich životě ve věznici, o tom, co se událo před tím, než se za mřížemi ocitly, i když chápu, že to asi není úplně příjemný o tom mluvit. Nehledě na to, že tam jsou povětšinou romské národnosti a pak se tato menšina diví, proč jsou tak neoblíbení, že? :) No jinak dokument by měl být možná trošku přínosnější, ne? Tak tenhle není. Škoda no. Dvě hvězdy za originalitu. ;)

Kousek nebe (2015) (pořad) odpad!

Co je to??! To má jako lidi bavit dívat se na to, jak se tam ječící báby cachtaj v lázních, načež se tam jen tak čistě náhodou staví Goťák a pozve je na svůj koncert... :D A to skřehotající děvče si moooc přeje koníka, tak jí Kříž řekne: "Máme pro Tebe překvapení!!" a co že to není? - KONÍÍÍÍK!!! :D

Míň je víc (2015) (pořad)

Bože! Kdo takový stupidity vymýšlí?!! Jo, určitě bude každej přemýšlet nad tím, jaké jméno osobnosti či sportovce lidi napadne nejméně! Proboha, proberte se! Dříve byly tak super vědomostní soutěže a teď? Děs a hrůza. Hra absolutně bezesmyslu. :/

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Charlie Sheen je mi neskutečně až neuvěřitelně nesympatický a šíleně slizký

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Bože, Češi ať raději netočí žádné filmy...! Jedním slovem - KATASTROFA!!! Budu se krotit a nebudu psát žádné výlevy na toto dílko, ale jako... tohle je fakticky moc!!! Absolutně mi uniká pointa, pouze se tam proháněli nahý lidi, pak se tam s číšníkem (mimochodem děsně nechutnej herec!) vychrápala snad každá ženská... Jako co tohle kurva má bejt?!!!

O myších a lidech (1992)

Uf, musela jsem to přetrpět kvůli maturitní četbě. Měla jsem, co dělat, abych neusnula. Nechápu, co je na tom filmu tak extra, že má takové hodnocení. Nějak nepobírám... !

Chart Show (2014) (pořad) odpad!

Československá show?! Vážně?? Že jsem si nevšimla. Dva Češi, jinak samí Slováci.