• Pohádka

Hrobník (2009) (TV film)

Vcelku slušná krimča, 3 hvězdy za Vilmu Cibulkovou, jinak šíleně mě tam štvala Zedníčková!! :/

Tchyně (2015) (pořad) odpad!

Ta Štiková je fakt neuvěřitelně vtipná :D Je chytrá jak rádio, psycholožka žádná a hlavně, že "dokáže" poradit, protože si prošla údajně těžkým životem... Té pani nevěřím ani nos mezi očima! Jo a taky by neuškodila nějaká práce s logopedem, jelikož její koktání a dosti zvláštní skloňování slov mě fakticky baví :D A taky bylo vcelku zvláštní, když jsem viděla díl s tím, že mají v manželství krizi, mají dluhy atd... Jako první krok bych viděla, že bude společná akce s manželkou a manželem a dětmi, a ne že Štiková si pojede užít do bazénu s jejím manželem a dětmi, načež si uvaří a ona si bude gratulovat, jak stmelila rodinu dohromdy :D Jo a manželka v celém díle nikde! Vcelku by mě zajímal Štikový honorář za tuto skvělou reality show :D

Domácí péče (2015)

Tááák tohle je úplně přesná česká komedie - deprese, nemoci, pohřby... Načež se to chce trošku napravit svatbou, která tam byla stejně jako pěst na oko. A konec... řekněme dosti zvláštní. Všichni v kině ještě něco očekávali, nějaké boom, ale následovaly akorát titulky :) Člověk se chce pobavit a místo toho se dívá na depresi jiných lidí. Výborně :) Nehledě na to, že mi byla dost proti srsti Alena Mihulová, coby hlavní hrdinka a také to, že většina herců byli čoboláci. Proč, sakra?!! Skvělá byla Táňa Vilhemová. No, po úžasným filmu Kobry a užovky jsem teď k českým filmům dost přísná a faktem je, že tenhle film jim nesahá ani po kotníky! Ale jasně, nebudu srovnávat dva zcela odlišné filmy.

Signál (2012)

Ač v tomto filmu mám oblíbence Kryštofa Hádka, nemohu tomu dát více.

Slavnosti sněženek (1983)

Film o ničem a o ničem. Dvě hvězdy za skvělé herecké obsazení a za dvě levé boty a krajinku v zimním hávu :)

Kouř (1990)

Ouu... nějak mi uchází, jak může takovýto výplod mít tolik procent!! 2 hvězdy za Arnoštka! Protože Arnoštek je prostě božíííí! :D

Kobry a užovky (2015)

Super film, který rozhodně doporučuji každému! ;) Jsou tam jak vtipné (a to velice!) momenty a stejně tak i dojemné :) Hádkové jsou výborní, fakt!

DoktorKA (2014) (pořad)

Zajímavý a poučný pořad. Konečně něco takového do přeplněné televize kýčovitých seriálů anebo pořadů, kde se rozplývají nad postiženými lidmi/dětmi. Jasně, něco se od MUDr. Cajthamlové musí brát s rezervou a nežrat všechna slova, co řekne, ale suma sumárum je to fajn pořad, který si zaslouží dobré hodnocení ;)

Smrt panen (1999)

Výborný film, na který by se měli podívat rodiče dospívajících dětí, respektive dívek, aby viděli, kam až to může vést s přehnanými zákazy, tresty a zarachy.