Hodina zpěvu (1988) (pořad)

Viděl jsem ho náhodou po spoustě let... Zase jeden z pořadů, které jsem jako "malej žral" :) ... Těžko se to hodnotí ale dát 3 mi přijde málo na to jak jsem ho měl rád..

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Druhý Sherlock nezklamal ale zas ani nepřekvapil. Furt se jedná o tu "lepší" oddechovou zábavu. Je to zabalené v pěkném grafickém zpracování a s úžasnou hudbou! Určitě se zas musí počítat s tím že to je "Akčňák". Z daleka se nejedná o nějaké drama, protože pokud to budete brát jako drama, budete zklamáni. Každopádně neurazí a pobavíte se.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Určitě parádní seriál. Skvělá odpověď na globální Heroes, britové tomu dalu pěkně nafrak a tím u mě určitě zvítězili. Skvělej slovník postav a charaktery sami o sobě jsou prostě cyničtí, absolutně bez morálky a prostě takový jako mají "výrostci" být. Jsou tam drobnosti kvůli kterým aspon prozatím (1.série schlédnuta) nedávám 5*.. Doporučuji i odpůrcům sci-fi

Těžko ho zabít (1990)

Jeden z těch lepších a pro mě oblíbenějších Segalů... Dobro vítězící nad zlem, prostě dobrá oddychovka na večer.

Captain America: První Avenger (2011)

Dobrodružný, akční, sci-fi... Americká Marvelovka po americku? No co pohoda, nic se neřeší, všechno je jasné, dobře se na to kouká.. Hlubší význam se to ani nesnažilo naznačit... Takže spokojenost 4*

Zakletá Ella (2004)

Prezentovat to jako pohádku je podle mě chyba.. Ona to je rodiná komedie a po americku.. Je to roztomilé, vtipné, herci jsou příjemní, dubing se povedl no a tohle všechno prostě funguje. Pobavil jsem se a 3mi hvězdičkami bych to urazil. Čisté 4*

Prvotní strach (1996)

Tenhle film zachraňuje z průměru jedna osoba a to Edward Norton... Víc moc co dodat neni, celkově silnější 4* ale Edward velký oblíbenec a jeho výkon tady je velkolepý..

Barbar Conan (1982)

Ono je to roztahané ale na druhou stranu jsem se nenudil, koukat se na to dá i po několika desetiletích... Nejvíc trpí bitvy které dneska supluje technika ale tak retro hvězdičku navíc...