Sattiens

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 7.1.2018  21:07
    Deník mrtvých (2007)

Vetší sračku sem neviděl ani po kombinaci třešně mlíko.

• 23.1.2016  17:59
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Nechápu, kdo může schválit vysílání takový kokotiny.

• 22.1.2016  21:23
    Marťan (2015)

Při tak dlouhé době strávené na rudé planetě bez jistoty záchrany jsem sice očekával (i vzhledem ke stopáži filmu) detailnější rozebrání psychiky hlavního hrdiny ale to, že se tak nestalo rozhodně neberu jako nedostatek. Snímek je i tak velice zajímavý, zábavný, napínavý a skvěle natočený. Pro mě jasných 5*

• 2.1.2016  16:13
    Applikace (TV pořad) (2014)

Skvěle vybraná dvojice sympatických a vtipných moderátorů, zajímavé tipy a především seznámení i s méně známými aplikacemi staví tento pořad na můj top ten. A pokud neholdujete appkám, určitě vás potěší alespoň pohled na krásnou Ivu. 90%

• 20.12.2015  18:43
    Zázračné přistání (TV film) (1990)

Nejprve jsem shlédnul film, který jsem navzdory hrozným hereckým výkonům chtěl hodnotit za 3 už jen kvůli tomu, že se někdo rozhodl zfilmovat tuto neuvěřitelnou nehodu. Když jsem ale shlédl díl Leteckých katastrof s názvem Na vlásku, který se taktéž zaobírá událostí letu 243, je podrobnější a né tak zdlouhavý, rozhodl jsem se hodnotit jen jedinou "hvězdičkou".

• 26.11.2015  16:14
    Česká tajenka (TV pořad) (2013)

Jak se vůbec může něco takovýho vysílat? Neni to napínavý, ani vtipný a moderátor je absolutní idiot kterýmu máte chuť dát za ty blbý kecy ránu.

• 17.5.2015  11:02

Softcore podle knihy obézní starý pany o ujetym magorovi a krávě s IQ vydlabaný blonďatý tykve! Tečka.

• 20.3.2015  23:30
    Rány slovem (studentský film) (2015)

Těžko říct, jak tohle dílo hodnotit. Chaozz jsem poslouchal od jejich začátků až po rozpad a doufal jsem, že se tady o Adamovi dozvim něco víc, než jen to, co už bylo řečeno v mnoha jiných rozhovorech. Mohlo se tu například mluvit o vzniku Chaozzu (na netu to je ale tady ne) nebo o Dephových projektech jako 3D, Já nejsem rapper a Rigor Mortiz. O tom, že se do Chaozzu, pro který ke konci psal texty hlavně Adam, a většina interpretů se do nich navážela, kvůli tomu, že jsou komerční tu taky neni ani zmínka. Nehledě na to, že Kato tvoří reklamní slogany a vytvořil text k filmu Terkel má problém nebo reklamě na Think Big. Tu jednu hvězdičku dám, jen za něj, autoři si to nezaslouží!

• 21.11.2014  23:49
    Sucker Punch (2011)

Podobně pitomou pornografickou ptákovinu půjde přirovnat pouze k Tronu. Víc než děj se diváka snažej zaujmout efekty a upnutý kostýmky. Toť vše.

• 7.10.2014  04:03

Tímhle nesmyslem sem tak znechucenej, že se mi nechce ani dlouze popisovat, tak to jen shrunu. 1) Velmi lacině vypadající vizuální efekty a slušně řečeno debilní děj. 2) Pro děti to rozhodně neni a normální dospělák si to taky nepustí. 3) K postavám během filmu nepřilnete a ničim nenadchnou. 4) Poslednim hřebíčkem do rakve, hrobníkovou lopatou i tunou hlíny který tuhle slátaninu pohřbívaj hluboko pod šest stop je fakt, že je někdo vůbec schopnej takhle dokurvit klasickou pohádku. Skončil jsem ctihodnosti!

• 7.10.2014  03:37
    Lovci záhad (TV pořad) (2013)

Pořad je zpracovanej jako chovancema Chocholouškova ústavu ale pár zajímavejch novinek se v něm člověk dozví.

• 2.10.2014  03:38
    Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál) (2007)

1) Pořad je slušně a napínavě zpracovaný a nezaměřuje se jen na USA. 2) Dozvíte se i o "příšerách", o kterých jste možná nikdy neslyšeli. 3) Gates má výborné hlášky, takže pořad chvílemi i pobaví. Normálně bych hodnotil 4* ale vzhledem ke zpracovaní oproti ostatním pořadů na toto téma, které mě mimochodem hodně fascinuje, MUSÍM hvězdičku přidat a dát jich celých 5!

• 25.7.2014  09:13
    Zrození ďábla (2014)

Dám vám radu k nezaplacení! Pokud se chcete pořádně bát a zažít opravdovej adrenalin, vyhněte se tomuhle filmu, jelikož je zajímavější i sledovat jak vám během desetiletí blednou obrazy na zdech i zdi samotný a bežte se v noci na chvilku projít s mobilem v ruce na Žižkov nebo do Libně. Zažijete toho mnohem víc a pokud se vám při velkém štěstí podaří se vrátit i s telefonem, tak vám jednak zatleskám a smeknu, ale taky prodáním nahrávky slušně zbohatnete, protože takovej horor svět ještě neviděl ;)

• 3.7.2014  07:20
    Top Gear: Bolivia Special (TV pořad) (2009)

Rozhodně nejlepší speciál ze všech!

• 8.6.2014  19:17
    Vylomeniny (TV pořad) (2013)

Je smutný vidět jaký velký idioty jsou ze sebe lidi schopný udělat pro tak málo..

• 11.5.2014  19:46

Film je sice na 4* ale tu pátou přidat prostě musim, jelikož takhle nízký hodnocení si nezaslouží! Řekl bych, že to verbal vystihl přesně.

• 24.4.2014  00:56

Tohle a komedie? Může mi prosím někdo prozradit, co na tom bylo vtipnýho? Děkuju moc!

• 29.3.2014  03:52
    Pátá rychlost (TV seriál) (2002)

Moc mě mrzí, že sem si tuhle zlevněnou napodobeninu úžasnýho Top Gearu stáhnul. Těžká slabota :/

• 17.3.2014  03:22
    Grandhotel (2006)

Prostě jako většinou sprostej nejsem ale takovouhle sračku sem už hodně dlouho neviděl!! Ano, prostě jako sem to napsal, fakt sračku. Několik let sem se na tenhle film prostě jako vážně těšil, ale i přes dlouhou dobu čekání mě dokázal během pár minut prostě jako totálně znudit.. I přes to jsem to zkusil překonat a prostě jako sem vydržel do půlky. A výsledek? Žádná změna!! Neustále se opakující deep song a zápletka jako z levnýho seriálu pro ženy. BTW: Štve Váš v mym komentáři spojení PROSTĚ JAKO? Okay, v tom případě si tenhle film snad ani nepůjčujte ;)

• 7.3.2014  20:09
    Tuningové války (TV pořad) (2011)

Auta mám rád a dokážu ocenit kvalitní nepřehnanej tuning ale tohle mi spíš než soutěž o nejlepší úpravu přijde jako VéKáVéčka v dílně. Než aby byly záběry zaměřený na to jak se upravujou auta, zachycujou převážně namachrovaný a věčně se hádající soutěžící kteří si dokoukážou přes polovinu času stěžovat v kabince na kameru jak nemaj čas. Z celkový úpravy tim pádem nakonec vidíte jen původní vzhled auta, pár vteřinovejch záběrů z lakovny a finální výsledek. Výjimka je pouze v případě, že soutěžící něco zkazej, tak nám pak chvilku ukazujou, jak se to snažej napravit (samozřejmě nesmí chybět proložení záběry z kabinky kde se celej tým navzájem shazuje a svádí vinu na druhý).

• 12.2.2014  07:53
    Experiment (2010)

Pokud sem německý Experiment z roku 2001 hodnotil jedinou hvězdičkou, tak je víc než jasný, že tahle vykrádačka si nezaslouží nic víc než odpad!

• 25.1.2014  15:32
    Apokalypsa - kdy a jak (TV film) (2008)

Nic novýho pod sluncem ale nezasvěceným to třeba k něčemu bude.

• 20.1.2014  00:03

Hodně mi to připomínalo Apollo 18 ve kterém bylo stejně jako tady pár slabších prvků. Jelikož ale mám tenhle druh filmu rád, nemůžu hodnotit méně než 4*.

• 13.1.2014  10:32
    Kronika (2012)

Nevim co se dělo, že sem po prvnim shlédnutí hodnotil tenhle snímek třema hvězdama ale po návratu k němu musim svoje hodnocení změnit na ubohou jednu hvězdu. Chápu myšlenku šikanovanýho hošíka, kterej se schovává za kameru a po získání super schopností se stane vyvrhelem ale v tomhle filmu to bylo podaný tak špatně a nudně, že nemůžu jinak.

• 12.12.2013  01:13

Neuvěřitelně vleklé. Jedna hvězdička za závěr filmu.

• 29.10.2013  23:04
    Partička (TV pořad) (2011)

Ať si kdo chce co chce říká, až na neuvěřitelně nafrněnýho "ptáka" Sokola a scénky s Bílou nebo Vilhelmovou skvělej pořad.

• 27.10.2013  20:04
    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)

Moje upřímné, tisíceré díky letí vzdušnou čarou přímo k vylízané Ivě Kubelkové, která mi připomněla, že jsem tuhle TOP SRAČKU ještě nehodnotil. Dalších komentářů se radši zdržím. ODPAD!!!

• 7.10.2013  21:39
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

No je to úchvatné, nejen že se dozvíte jak něco uvařit, upéct, podusit nebo usmažit ale navíc se i dozvíte historii a zajímavosti města, ve kterém současní exoti, pardon, účasníci pořadu/soutěže bydlí. Asi si teď říkáte, že to je tak dokonalé, že to až není možné, že? Velký mýlka vážení. Čekají na vás totiž ještě 2 překvapení, přičemž prvním z nich je seznámení se s bytem hostitele a druhé, neméně zajímavé je sledování her jak pro chovance Jedličkova ústavu. Abych to shrnul, NEKOUKEJTE NA TO!

• 7.10.2013  06:04
    QI - na vše máme odpověď (TV pořad) (2013)

Originálku jsem tedy neviděl, takže nemůžu srovnávat ale tohle se mi vážně líbí! Jeden z mála pořadů na který se dá dívat, dozvíte se pár zajímavých věcí (myslím skutečně zajímavého, né jako ve VIP zprávách na Primě) a ještě se u něj skvěle pobavíte.

• 6.10.2013  01:12

„Pane, proč mě nepovýšili na rangera, pane? Byl jsem o jedenáct sekund rychlejší než Ty.“ Co jsem komu udělal? Většinou, když se na film těším, tak si ho klidně pustím v 5 ráno a bez ohledu na délku ho dokoukám už jen ze zvědavosti jak dopadne. U Po zániku Země jsem během první půlhodiny 2x zahníp a "dokoukal" jsem ho až napotřetí a to jsem si ho pustil už kolem půlnoci... Pár slušných vizuálních efektů nemůže vyvážit výrazný antitalent čerstvě vyvoraného, o povýšení žadonícího mazánka makaka Smitha Jr. který ani nedokáže odpovědět na otázku nadřízenému a naprosto nudně plynoucí děj o ničem, který nezachrání ani jeho fotřík Will, který má v tomhle tragickym snímku bohužel jen vedlejší roli. Takže Kitai, Tvoje srdceryvná historka o tom, že se Ti večer vrací fotřík jednak nikoho nepřesvědčí o zralosti zasluhující si postup ale hlavně to nikoho nezajímá, takže radši pracuj s mámou v úseku turbín. To že Ti táta vydupal další roli ve filmu je sice hezký ale smutný zároveň. A na závěr rada pro všechny diváky: tomuhle snímku se vyhněte obloukem a ještě se někde zastavte na jedno... nebo radši na dvě. U poloviny prvního piva totiž vymyslíte 16,7x lepší příběh než uvidíte tady, u druhý to zahrajete a během druhýho budete sklízet ovace. Další piva už budou platit fanoušci ;) Peace

<< předchozí 1 2 3