Playgirls II (1995) odpad!

Ono je to dokonce horší než první díl :D tady už se aspoň směju tomu, že má Olmer kule natočit druhý díl.

Playgirls (1995) odpad!

Tohle nevidělo erotiku ani z rychlíku. Při pohledu na některé scénky mě dokonce i natahovalo. Komedie celého filmu spočívá v tom, že se dávíte a okolí si myslí, že se smějete.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Nejdelsi srani v zivote :D

Forrest Gump (1994)

Největší filmový skvost, viděl jsem to snad 15x a pokaždé ve filmu nachazím nové a nové vsuvky, narážky atd. Možná je to vývojem mé osoby samotné. Hanksova životní role a zároveň Zemeckisův vrchol. 100%

Sedm (1995)

Film, který je na svou dobu hoodně nadčasový. Párádní námět. Freemana zbožňuju - nezklamal. Pitta taky můžu - nezklamal. Spacey opět vynikající výkon i za tu malou chvilku, kterou ve filmu účinkuje. Avšak po třetím zhlednutí se mi místy zdálo, že film obsahuje pár hluchých míst, ale je to asi tím, že jsem to vnímal mnohem víc než při prvním shlédnutí. Ale i přesto vám tento thriller nedá spát minimálně další týden po shlédnutí. 95%!

Dexter (2006) (seriál)

Seriál, který má jeden paradox... Jeho kvalita stoupá vzhůru. Dokonce se dá říct, že do nebes. Ano je to tak, zatímco ostatní seriály upadají v zapomnění je tady Dexter aby nám ukázal, že každá další série dokáže být lepší a lepší. Seriál má hodně pomalý rozjezd, překousněte prvních 6 dílů a máte vyhráno Dexter vás pohltí! Ovšem najdou se lidi co směle řeknou, že poslední (5.) série bylo šlápnutí vedle, ale pokud se na to podíváme podrobněji, zjistíme, že tohle byla prakticky ta nejlepší varianta jak mohli 5. sérii udělat. Doslovně miluju Dexterovo jednání, rozhodování a hraní. Po tomhle seriálu je u mě Michael C. Hall dost vysoko na žebříčku nejlepších herců. Dexter je Bůh. Bůh všech seriálů.

Občanský průkaz (2010)

Co říct o filmu, který mě prakticky celých svých 137 minut bavil? Asi jen to, že je Český! Produkci Českého filmu moc nemusím, ale ukazuje se, že v poslední době vylézají na povrch dost obstojné české projekty. Od Protektora přes Kukyho a Pouta a teď tohle! Krása jen tak dál. Akorát jsem ze startu filmu nemohl přijít na chuť hlavním hrdinům celého filmu, ale po nejaké té pulhoďce si člověk zvykne a už se jen nechá unášet vtipnýma hláškama, občas nejakou tou emotivní scénou a prostě vším co ke kvalitnímu filmu patří. Jasných 5* !

REC (2007)

Od tohoto filmu jsme očekával to co od ostatních "homemade" hororů. Avšak předčilo to mé očekávání. Tento španělský horor ve mě vyvolal po dlouhé době opravdový pocit strachu! Žádný jiný horor mě nedokázal zvednout ze židle, při scénách kdy je kamera zaměřena pouze na obličej aktéra a všude okolo tma, avšak tady to funguje parádně. Režiséři si opravdu vyhráli. Doporučuji všem vsemi deseti. Chcete se bát? Pusťte si REC!