Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 6 bodů
xDirtyFrankx
TMNT
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Dokumentární
Horor
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Červený trpaslík
(1988)
Lucky Louie
(2006)
Okresní přebor
(2010)
Metoda Markovič: Hojer
(2024)
MINDHUNTER: Lovci myšlenek
(2017)
Devadesátky
(2022)
Případy 1. oddělení
(2014)
Pustina
(2016)
Ajťáci
(2006)
Black Books
(2000)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(12)
Dragoni
whack
Copacabana
ManusiaLiar
Shimargh
Spacecore
feral
Nerine
weroniqque
Schmeeczko
Bajunka.Mall
Klaryta