Thanatos, l'ultime passage (2019)

Zaujímavý dokument, ktorý rozhodne stojí za pozretie, obzvlášť v súčasnej Covidovej epoche ľudstva. Myslím, že dokument má šancu zabodovať ako u veriacich tak aj u neveriacich.

Rychle a zběsile 9 (2021)

Sám sa divim ,ale dodíval som sa .Tak 15x som to chcel isto vypnúť.1⭐ pre Charlize a Helen a 1 ⭐ obligátne pre mňa zato, že som to dopozeral a nevypol. V skratke :Do neba volajúca debilina.K to chce nech to prubne ,ale ja to rozhodne nikomu neodporúčam.👎

Hannibal (2001)

Keby Clarice hrala Sandra Bullock: Tak sa film mohol volať Slešna Drsňák 1 a 1/2.Ridley prečo, prečo???

Případ pro dva (1981) (seriál)

Unás doma to frčalo a to teda dosť.Matula je skrátka sympaťák.

Z Ruska do Íránu - přes divoké hranice (2017) (seriál)

Úchvatný cestopis mapujúci 4180 km dlhú cestu z Ruska do Iránu ku Kaspickému moru naprieč Kaukazom , ktorý má stále čo ponúknuť aj pri opakovanom pozretí. Nádherné scenérie, srdečnosť ľudí, kultúrne zvyky humor sprievodcu sú v perfektnom pomere pre vytvorenie tohto  nezabudnuteľného dokumentu.

Policie Paříž 1900 (2021) (seriál)

Podstatne drsnejšia verzia Dobrodružstiev kriminalistiky. Výstraha!!! Silno naturalistické a extrémne antisemitské. Celá séria sa v podstate odvoláva na Dreyfusovu aféru: https://sk.wikipedia.org/wiki/Dreyfusova_af%C3%A9ra

Bláznivá runway (1999)

Nuda!!!Ani k šúpaniu jabĺk na nedeľný koláč ako podmaz to nie vhodné. Vopruz.