Pro balík prachů (2020)

Prebudenie svedomia vždy prebúdza aj veľa démonov.Toto je presne ten prípad.Z môjho pohľadu jeden z tých lepších Liamových filmov.Rád si to pozriem v budúcnosti znova..

Vraždy v Midsomeru - Smrt staré dámy (1997) (epizoda)

Golden 90´s.Prvý prípad Toma a Gavina. Popri zoznamovaní sa s prípadom zoznamujeme sa aj s Charitmatickým detektív-Inšpektorom Tomom Barnabym a prostoduchým detektív-seržantom Gavinom Troyom, ktorý perlí jednu hlášku za druhou.

Trávníkář (1992)

Ťažko ohodnotiť niečo čo som videl takmer pred 30 rokmi. Veľmi dobrý pocit z filmu však pretrval .A nakoľko som mal 17 rokov film bol silným zážitkom pre mňa a mojich rovesníkov ktorí sme surfovali na novej IT vlne.

Sněžná past (2018)

Taký vojetý Cliffhanger z frcu , ale dalo sa to pozerať.Pán a Pani Bravenoci sú poriadne ostrí. Ako keby utiekli z Farga.

Bláznivá dovolená (2015)

Najviac ma asi zaujal albánsky hybridný minivan s dvoma separátnymi nádržami a vyťahovacím káblom z auta na nabíjanie.

Linka č. 657 (2015)

Pointa na konci dobrá ,ale film ako taký hrozná slabota.

Swordfish: Operace Hacker (2001)

Rozprávajte si čo chcete ale kvôli karamelovej Halle Barry sa na to oplatí pozerať znovu a znovu. Ja som sa bavil a to už ako som písal opakovane. Senove filmy mám rad aj keď to nie sú zrovna kasové trháky.