• Krátkometrážní

Collateral (2004)

Tom Cruise podava svuj druhy nejlepsi vykon (za #1 povazuji Magnolii). Spolu s hudbou, kamerou a ostatnimi herci to opravdu stoji za to! Perfektni atmosfera! Silny zazitek!

Magnolia (1999)

Vsechno skvele, skoda zminovat porad dokola to same....pokud hledate film s nejlepsim vykonem Toma Cruise, tohle je on!

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

Vesmes to jde z jednoho zabijeni do druheho - nicmene to patri k zanru. Dejova kostra je krom nekolika zmen skoro na vlas stejna jako u predchoziho remakeu, jen o neco brutalnejsi. I pres kvalitni hudbu ale film zustava mezi prumerem (stejne jako remake z roku 2003).

Malá Miss Sunshine (2006)

Po prvotnim nadseni, kdy jsem daval s radosti 5*, musim zmenit sve hodnoceni, protoze po druhe to uz bylo opravdu dost nude a bohuzel sotva za 3*...cili nyni 3/4*. Skoda.

Auta (2006)

Auta jsou při nejmenším stejně dobrá jako Shrek!(i když svého slavného předchůdce v lecčems připomínají) Výborná zábava! ...a skvělý hippík s hlasem Jirky Macháčka.

Krajina přílivu (2005)

I přes občasná zbytečně táhlá místa, jsem měl z filmu po skončení takovy "hezky" pocit. Oddechový a příjemný snímek.

Play (2005)

Zápletka připomínající Amélii z Montmarteru, ale s horšími představiteli, scénářem, hudbou a vůbec celkovým zpracováním.

Kráska v nesnázích (2006)

Klasický film pro všechny. Neurazí, nenadchne. Pelíšky panové Hřebejk a Jarchovský tedy stále nepřekonali. Několik scén mi připomínalo jejich starší filmy, ale celkově převládají lepší dojmy, takže celkem za 4*.

Dam Street (2005)

Po fantastickém 3-iron jsem se těšil, že uvidím další výborný asijský film, ale nadšení se nedostavilo, bohužel.

Poklad na Sierra Madre (1948)

Na dnešní domu možná až příliš sentimentální, ale smích Waltera Hustona, boss banditů a Bogart byli skvělí.