Abbey Road: Live (2006) (pořad)

Dať tomuto seriálu menej ako 5* by bolo číre rúhanie sa voči kvalitnej hudbe.

Absolutní nula (2006) (TV film) odpad!

Tento film snáď ani priliehavejší názov nemôže mať pre to, aké hodnotenie si zaslúži. Rozpisovať sa nejdem, takže to v krátkosti zhrniem do dvoch bodov: 1. Absolútna nula na povrchu Zeme kde sa evidentne atmosféra nepremiešava. 2. Erika Eleniak.

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

To parodovanie iných filmov bolo úspešné v Hot shots, tu to moc nevyšlo. Je to pozerateľné, dá sa na tom zasmiať, ale oproti prvému dielu to zaostáva o jednu triedu. Niečo medzi 2 - 3*

Adela show (2010) (pořad) odpad!

Nejaky dovod preco pozerat utliachaneho Sajfu, uz vsadepritomnu Adelu, ktorych nemam chut ani zaludok pocuvat v radiu, nie to este v televizii. A este im sekunduje bravcove vo vlastnej stave (Kundy z Desmrdu).

Alf (1986) (seriál)

Tento vynikajúci seriál odporúčam sledovať so slovenským dabingom. Ten český sa akosi na môj vkus nevydaril... ;) Tretia seria sa mi už žiaľ nepáčila, lebo skĺzla do sentimentálnej roviny.

Alf versus U.S. Army (1996) (TV film)

Úplná zbytočnosť. Zvlášť ak v tom nehrala rodina Tannerovcov. Navyše Alf nedemoloval, nepodpaľoval... Mohli radšej natočiť 5 sériu seriálu...

Ambulance (1990)

Kvalitne B-cko. Je velkym umenim najst nieco v tychto vodach, kde hral Eric Roberts (povestny srackovymi filmami), aby to malo aspon stipku dostojnosti. Vcelku zaujimavy a da sa povedat, ze nezabudnutelny film. Ako maly som sa bal sanitiek (dopomohli tomu aj cierne pohrebarske, ktore unasali ludi na podobne ucely). Davam tomu zasluzene 3*

Annabelle (2014)

Prvotne z toho chceli mať Mexickú telenovelu o problémovej ženskej ktorá každý druhý deň končí v nemocnici a je nemotornejšia ako inšpektor Clouseau a v poslednej chvíli sa rozhodli že do toho zakomponujú bububu bábiku keďže scenár stál za veľké hovno? Otázka znie, kedy to budú dávať na Doma? A v ďalšom dejstve sa ľudia budú od strachu pomočovať aj pri Vraždiacich mončičakoch... nie? Žáner "horor" ide od jedného prúseru k druhému a už to kolabuje do takého stavu, až sa to stáva trápnym. Nemaľujme si med okolo úst, tento žáner prežíva momentálne svoje najhoršie obdobie. Náš horor je lepší, lebo je tam o 423 ľakačiek viac, ktoré vybafnú presne v momente, kedy to očakáva 90% celého kina (zvyšných 10% najskôr od nudy spí). Ak to stačí na atmosféru, tak dobre no. Ja sa však pusteného šiacieho stroja nezľaknem. Tak isto neidentifikovateľného hučania, šumu miesto hudby. 25% 1* P.S. Pol hviezdy dávam za čínske titulky na pol obrazu (nie, vážne som na tom nebol v kine, nie som lakomec, ale hrýzlo by ma svedomie na toto dať čo i len 2 centy), ktoré boli zaujímavejšie ako samotný film a ich predvídateľnosť bola menšia ako všetky tie prechádzajúce sa postavy v druhej miestnosti, v druhom dome v okne, búchajúce dvere, zapínajúce sa televízory. gamofóny, svetlá, pouličné lampy, otvárajúce sa dvere na autobusoch a neviem čo ešte. Určite jedna z najväčších sračiek v tomto žánri za posledné roky.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Ak si mám vybrať že ktorú verziu si pozriem radšej, tak rozhodne tú Českú. Zdeňkovi nechýba svojský humor (len toho "vole" mohlo byť pomenej), tvrdšia ruka a je to celé tak nejak zaujímavejšie. U mňa najlepšia reality show z naších končín (a vlastne aj jediná ktorú sledujem pravidelne).

Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (2004) (pořad)

O dve triedy lepšie ako US verzia v ktorej ide čiste len o show a komu krajšie zrenovujú reštauráciu. A tu si rozhodne neberie servítku pred ústa a presne takého Gordona ja mám rád. :)