Let (2012)

Slabšie tri hviezdy. Film mi vôbec nesadol. Od nelogickej havárie lietadla (let hore nohami) kde mi to pripomínalo, že pozerám nejakú emmerichovku až po veľmi uťahané 2/3 filmu o chľastajúcom pilotovi, ktorý sa raz chce, raz nechce vyliečiť.. A ja, že si pozriem nejaký dobrý film o katastrofe, jej vyšetrovaní a ľudskej dráme spoza opony. Radšej si kuknem filmy ako Happi furaito a pod.. 60%

Dva nosáči a video (1985)

Ako decko som to zral a bral Nemecke komedie ako velmi dobre. Ale ako som si to vcera pozrel, tak som rad, ze tie pocity zostali v detstve. Nemci skratka nevedeli tocit filmy ani za totaca. 1 1/2*

Dovolená s Andělem (1952)

Nerád by som tomu dal len dve hviezdičky. Ale je to až do očí bijúca agitácia.

Zničující katastrofy (2006) (seriál)

Príde mi to ako dokumentárna emmerichovka... moc sa tlačí na pílu a má to až príliš veľa filmových prvkov než nejakých dokumentárne informatívnych. Zbytočnosť. Ako keby tvorcovia nevedeli či majú natočiť film, alebo dokument.

Sekerovci (2010) (seriál) odpad!

Ťažké dno. Čo sa týka Markízy tak aj dosť očakávané. Táto televízia si skrátka svoje štandardy stále udržuje.

Farma Rak (2011) (seriál) odpad!

Neskutocna hlupost. Za ten afekt by mali upalovat, alebo posielat do decakov na prevychovu a tvorcom urobit rovno lobotomiu, aby uz nevznikal takyto absurdny hnoj. Az by to mal neustale pozerat psychicky zdravy clovek, tak po mesiaci spacha samovrazdu.

Zoufalci (2009)

Cca prva polhodina bola celkom v pohode, ale postupom casu sa dostavovala stale vacsia a vacsia nuda, az som bol nuteny film vypnut.

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Graficky úplne odfláknuté, do očí bijúce. Zjavne si mysleli, že je ľahké skĺbiť animáciu s reálom. Čisté východonemecké porno vypaľujúce oči. Ani pri najväčšej zvrátenosti som nemal žalúdok to pozerať dlhšie ako 15 minút. Potom by už nasledoval epileptický záchvat. To už neviem či sa filmári a scénaristi zbláznili a videli nejaké ružové sloníky, alebo len požrali nejaké amfetamíny a behali do kruhu ako vadné škrečky. Potom im z toho hrablo v kotrbách a napadla ich táto zhovadilosť prvého stupňa. Hnoj a filmové výkaly v silne koncentrovanej a toxickej forme. Ale na klenoty z mojej top 5 to stále nemá, tak tomu aspoň dám 5%. Síce neviem za čo, ale nech nežeriem... Sú predsa Vianoce.