Captain America: První Avenger (2011)

Když sem šel do kina, čekal jsem to ještě horší než to nakonec bylo. Snímek byl nabitý dobrou akcí ale na mě až přehnaně americkou vizí kterou nesnáším. V roli padoucha byl opět skvělý Hugo Weaving. Ale překvapivě jsem se v kině bavil a na to že jde o komiksový příběh se film v podstatě povedl.

Trosečník (2000)

Tenhle film mě opravdu vzal za srdce. Tom Hanks až neuvěřitelně zahrál svoji postavu kvůli které musel mimochodem několikrát zhubnou a opět nabrat. Jenom tím vším dokázal že v dobrém filmu nemusí být tolik dialogů ale záleží na tom jak to herec podá. Stručně jde o originální snímek, nabitý emocemi který si člověk musí zamilovat.

Po čem ženy touží (2000)

Originální komedie se skvělým příběhem. Mel Gibson dokazuje že v komediální roli mu to jde skvěle. Helen Hunt si vedla taky dobře ale Gibson naprosto dominuje. Vtipná komedie která potěší při dlouhých večerech a člověk se opravdu zasměje. Upřímně kdo by s ním neměnil, vědět co si ženy myslí. Škoda je že takových komedií se netočí víc.

Kvaska (2007)

Rodina Landů přišla s muzikálním filmem který se dá shlédnout ale nikdo tam přiliš nevyniká, příběh je roztahaný. Co můžu vypíchnout je asi hudba která je dobrá. Jinak si myslím že se v Česku točí ale daleko horší filmy takže tohle je prostě průměr. Co řekls? Co sis dovolils?

Hannah Montana (2009) odpad!

Jenoduše hrůza, film pro děti, hroznej příběh, strašná zpěvačka...Kdo se na to podívá zabije 100 minut života!!!

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

V tomto filmu mě Tony Scott dost zklamal. John Travolta připomíná spíš komického grázla. Denzel Washington to sice trošku zachraňuje ale v kině jsem se vážně nudil. Průměrný snímek který stačí vidět jednou.

Poslední skaut (1991)

Bruce Willis s typickým výrazem bručouna kterého nemá nikdo rád ve spojení s Damonem Wayansem? Snímek který baví a má spoustu výborných hlášek. Nechybí ani akce, výborný příběh a skvělé dialogy. Jeden z nejlepších Willisových filmů. Zaslouží 5 hvězdiček.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Na pokračování Transformers jsem byl v kině a byl jsem zklamaný. Pravda je že to je velká show se super záběry a Megan Fox ale jinak průměrný akční snímek. Film kerý můžu vidět jednou a stačí mi to.