Nebe nad Berlínem (1987)

Tenhle film se hodně snaží promlouvat do duše, ale u mě mu to neprošlo. Nesežral jsem mu to, narozdíl od stovek jeho předchůdců. Já nevím jestli mám fakt tak silnou německou averzi, ale nic, co by přišlo z těch končin se mi ještě nikdy doopravdy nelíbilo. A taky mi byli příšerně nesympatický ty dva ústřední "andělé" - normálně mi na tom jak herec vypadá nesejde, ale tady mě to fakt vytáčelo. Ale i tak to nebylo úplně špatné. Krásně záběry, hudba, Nick Cave - to vše se dařilo.

Doblba! (2005)

Jo některý chvíle se povedly, ale jinak to byla spíš taková klasická česká křeč, v posledních letech celkem obvyklá. A ještě něco - český divák nepotřebuje doslovnost - vážně!

Zelig (1983)

Woody úžasným způsobem zaútočil na antisemitismus a otázku rasismu vůbec. Je na tom založený celý film. Také zdůrazňuje důležitost síly jedince. Po tomhle filmu si můžu potvrdit myšlenku, že pseudodokumenty fakt zbožňuju. Jen se pořád nemůžu rozhodnout jestli **** nebo *****.

Ledově ostří (2007)

Takovej poloviční Zoolander, ale druhá půlka je vážně povedená. Hodně záporů ale i kladů.

Godzilla (1998)

Morfenomenální kravinka. To mám rád.

Hra s nevěrou (2005)

Skvěle natočené od první do poslední minuty. Ne všechny události byly ale úplně reálné.

Power Rangers Time Force (2001) (seriál)

Skvělá sračka - jen nevím jestli dát odpad nebo naopak čtyřku.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Skvělá sračka - jen nevím jestli dát odpad nebo naopak čtyřku.

Power Rangers Wild Force (2002) (seriál)