The Road Runner Show (1966) (seriál)

Jednoznačně největší rachot z Looney Tunes. Vždycky jsem se těšil jak kojot dostane na prdel.

Apokalypsa (1979)

Tak tento film jsem viděl nedávno, poté co jsem na něj slyšel samé pochvaly. Ale byl jsem zklamán. Ano ukazuje válku z jiné strany a ano má hodně zajímavou zápletku a konec. Ale od tak kultovního filmu jsem prostě čekal víc, ne jen utahanou nudu s chvilkami akce. Dokonce jsem myslel že se ani nedodívám do konce. Co bych vyzdvihl je vynikajíci Robert Duvall a ještě lepší Doors a jejich The End.

Don Juan DeMarco (1994)

Dávám jednu hvězdu za každého z hlavních postav. Ale myslím že je to škoda, když se sejdou takovéto herecké osobnosti a vzejde z toho snímek který je v podstatě o ničem.

Vzpoura na Bounty (1962)

Skvělý film...spolu s filmy V přístavu a sérií Kmotrů to nejlepší co Brando vytvořil.

Život je pes (1933)

Tak tento film jsem viděl někdy k ránu úplnou náhodou a velmi příjemně mě překvapil. Haas hraje skvěle a ostatní o nic hůř.

Na plovárně (1998) (pořad)

Talkshow na vysoké úrovni, kde jsou občas velmi zajímavý hosté, jen mě štve že Eben se snaží lézt hostům za každou cenu do prdele a nepokládá alespoň trochu kontroverznější otázky. Ale jinak opravdu dobré.

Celebrity (1998)

Prom mě zatím nejlepší film Woodyho Allena, možná také proto, že ve snímku sám nehrál.

Klub 54 (1998)

Průměrný film o zlatých časech, kdy koks tekl proudem. Myslím že tvůrci nevyužili potenciál, který jim tato doba nabízí, prostě je to málo odvázané, ale jinak docela fajn.

Cable Guy (1996)

Opravdu strašný výkon jinak oblíbeného Jima Carryho, Stiller by se měl držet raději herectví.

Ali G Indahouse - Film (2002) odpad!

Kámoši se u toho strašně smáli ale mě to přišlo strašně trapné, nevím asi jsem divný.