Sázka na nejistotu (2015)

Film za tři hvězdy, protože sem poslední třetinu už musel máčknout fast forward. Aby to divák opravdu pobral, tak by musel mít k ruce skripta z bankovních derivátů. Jinak se mi moc líbilo, jak se tu nastavuje zrcadlo chamtivosti wall streetu pomocí dalších chamtivejch kreténů, který zjistili, jak přechcat systém a pomohli tak několika desítkám pracháčů k ještě většímu bohatství. Ovšem pro potřebu filmu sou až na jedinou výjimku popsaný jako férový kucí ze sousedství. Poučení pro náhodného čtenáře tohodle hodnocení - na smrtelný posteli tě bankocetle za ruku nechytí

Southbound (2015)

Tak přesně tyhle pitomý historky sem si v usa vyslechl u ohýnku snad stokrát. Autoři asi přečetli něco od Kinga a taky se jim líbilo něco ala stopař. Každej příběh byl sice něčím zajímavej, ale dohromady to tvoří takovou nekoukatelnou bídu. Ještě mi tam chyběl jižanský tradicionál o zábavnim parku, ve kterym pracujou zavražděný děti.

Vaříme s Mírou (2016) (pořad) odpad!

Přesně tuhle řachandu nám předváděl Láďa Hruška na Nově. To, že vaření sraček z mimibazaru, je teď pojatý jako parodie, tomuhle kousku na hvězdičkách nepřidá.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Jako majitele iphonu me zaujal fakt, ze ve filmu se vyskytuje exemplar, kterej je stale nabitej i po dni bez zapojeni do zasuvky. V tu chvili jsem pochopil, ze se jedna o sci-fi! Jinak solidni slatanina, ktera moc nepotesi, ale dokaze vas spolehlive uspat.

Deník Dity P. (2013) (pořad)

Jestli bude Dita P. takhle pokračovat, tak zhyne na koronární jednotce s figurou Haliny P. Jíška vyrobená ze slaniny osmažený na másle je na pováženou. Ale v másle utopený lívanečky, který Dita P. přikusuje k hrachovce místo chleba, už můžou u slabších diváků vyvolat i zdravotní potíže. Jinak se mi na Ditě P. líbil takovej ten vlídnej maminkovskej tón a přístup. Přesně do okamžiku, než jsem zjistil, že jí je teprv 40

Mezi dvěma kapradinami (2008) (pořad)

Až na ten díl s obamou, kde to bylo krapet na sílu, aby pan prezident zazářil, samej luxus a přepych. Bradley Pitts

Pořad (2015) (pořad)

Za vánoční kokosák. Moderátor mi moc nesed, ale jednou za dva díly mě rozesměje. A to se nepodaří jen tak někomu

Na samotě u lesa (1976)

Podle buzny Klause je to opravdu, ale opravdu falešný film

Byla to divoká noc (2015) odpad!

Jak mám rád Rogena a jeho debilní humor, tak tohle mi nesedlo vůbec. Takový nic o ničem. Nostalgicko huličsko komediální pásmo, který slouží jenom k tomu, že sem se podíval po New Yorku