Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad) odpad!

Pozitivní vzkaz nám všem. Jestli může Rychlý pracovat jako herec a Pazderková jako modelka, pak je jistá naděje, že to i já dotáhnu na vysněnýho kosmonauta. Nebo popeláře

Sejdeme se na Cibulce (2013) (pořad) odpad!

Aleši už ne. Víc laskavýho humoru už nesnesu. Ale co by Aleš dělal jinýho kdyby ho vymetli z obrazovky?

Hra o trůny (2011) (seriál)

První tři série byly někde mezi 4-5 hvězdama. Jenomže pak se zjistilo, že pan autor si v rámci svejch nesplněnejch tužeb realizuje seriálem svoje porno chutě. Když stojí děj za hovno, tak už to ty kozy moc nezachrání. (viz jirka menzl) Poradil bych r. r. martinovi aby se dal na turistiku a přestal si leštit kšandy nad vládkyni draků, co ho po natáčení třá zbičuje v karavanu. Skok do roku 2016-další srážka za poslední sérii. Model, ve kterým se zjevují figury a) už zamordovaný nebo b) vzdálený příbuzný náhle se vrátivší z ciziny, by nefungoval ani v ordinaci v růžový zahradě. Denerys z femdom komiksu zrozená se snaží, co jí obočí stačí, ale neutahne to. Ne a ne. Poslední naděje vkládám do sera gregora, když teď má tak hezkej vztah s paní vrabčákovou.

99 domovů (2014)

První půlka mě sice chytila, ale postupně to začne kulhat. Obzvlášť divák, kterej se hůř orientuje v americkým systému vykupování nemovitostí se zapojením vládních organizací, může mít krapet problém s orientací. Ale kdo to nakonec posere totál brutál, je matka se synem, který příběhu dodaj tu správnou atmosféru uplný píčoviny. Morální ponaučení: když chceš zastřelit svoje dítě nebo manželku, nemiř na krabici!

Nepřítel před branami (2001)

Ed Harris za výkon v tomto snímku získal své místo v SS All Star teamu hned vedle lovce židů Christopha Waltze. Na pomyslném trůnu herců, kteří kvalitně sehráli nějakýho toho nácka, sedí (nikým neohrožen) náš Honza Werich za svého Hermanna Göringa. Čest jejich památce!

Švadlena (2015)

Jak správně pálit odpad v australské osadě aneb co se může stát, když to Marigold přetáhne s tonikem

Vzpomeň si (2015)

Jak je možný, že dicaprio dostal oskara za tu svoji sračku s medvědem a tadyk nic? Se neví. Skvělý napínágo, kterýmu pátou hvězdu sebrala vysvětlivka od maxe v uplnym závěru. Heil fucking Bruno Ganz!

Všechno, co mám (2015)

Fujtajbl. Ze začátku se zdá, že to bude zajímavý dílko, rabín dokonce slibuje i komediální vývoj. Jenomže to zabije emerikánská slabost pro happyend. Zápornej policajt se pozná podle toho, že je homofob. Zápornej radní je pro změnu věřící homofob. Stojí za vidění, páč se divák dozví, co se v bibli píše o homosexualitě. Jinak pani Moorová je v tom dost mizerná a tak nějak potvrzuje, že opravdu není uplně výborná herečka.

Smrtelné zlo 2 (1987)

Filmový fanda (to jako já) tu najde uplně všechno. Trikově to maj zmáknutý (letící oko), kamera, scénář, režie, bába ve sklepě, herecké výkony, masky, Bobby Joe, propíchlej vidlák. Ve spravedlivějším světě jasná oskarová smršť!!!

...a jitra jsou zde tichá (2015)

Jedná se o dokument z volby MISS pravděpodobně severozápadního armádního svazu maršála Vorošilova. Děvčata jsou postupně eliminována německými porotci, kteří zodpovědně začínají vyřazovat od těch méně pohledných. Do finále se nám probojovaly dvě modelíny, které přes svoje bujné tvary milují nejvíce Sovětský Svaz. Vítězka pravděpodobně zaujala porotu svou kreací v jezeře a dožije se poprávu skoro až titulků. Příjemná podívaná, která ani neurazí ani příliš nezaujme