Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Na dnešek budu vzpomínat jako na den, kdy jsem málem uvěřil předsudku, že filmy podle atrakcí v Disneyleandu jsou největší Hollywoodské zlo - něco takového se mi prohnalo hlavou, když jsem s úsměvem na rtech odcházel z kina. První piráti se pak staly jedním z mých nejoblíbenějších filmů.

Sám doma (1990)

Jsou filmy na které se dá podívat každé vánoce, já mezi ně řadím pár českých pohádek Lásku nebeskou a spratka Kevina, který si poradí se zloději. Pokračování, hlavně ty ne-Columbosovské (tedy špatný třetí a příšerný čtvrtý díl), sice už za moc nestojí, ale jednička je po právu klasika a kapřík bez Kevina by mi už asi ani nešmakoval.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

1 série byla boží, ale hlavně LEGENRÁRNÍ 2 série byla ještě LEGEN - počkejte si - DÁRNĚJŠÍ 3 série byla tak LEGENDÁRNĚ LEGENDÁRNÍ 4 série byla LE - počkejte si - GE - počkejte si - N -už nečekejte 5 série byla LEGENDÁRNÍ - počkejte si - DÁRNÍ 6 série byla - počkejte si - ještě si počkejte - a nahoďte oblek:) 7 série byla vyčpěle (ne)LEGENDÁRNÍ 8 série byla - bože proč se na to ještě dívám a nepřečtu si radši Parťákův kodex, nebo Barnyeho blog 9 série .... jejda ono to ještě neskončilo ale ten závěr je vlastně velmi dobrý, no nic sbohem a šáteček. Obávám se že "Jak jsem poznala vašeho otce" skončí po první sérii (ale rád bych doufal v opak)