Iron Man 3 (2013)

Trilogie Iron Man se povedla (snad kromě nijaké dvojky) a trojka byla určitě nejlepší, čtyřku bych už ale raději neviděl a restart už vůbec ne. Tonny byl výborný, ale na čas by si mohl dát trochu oraz, ostatně uvidíme ho v Avengerech.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Je to stejně dementní jako jednička, jen to je zmatečněji sestřihané. Jednička byla lépe zrežírovaná, ale dvojka zase má Johnsona a Willise u jedničky jsem přivýral obě oči a dal za 3, teď to učiním rovněž tak. PS: a nejlepší a nejpřehlednější akcí je lanové poletování na skalách, "gun-fu" je sice chaotické, ale taky vcelku boží:)

Terapie láskou (2012)

pro mně je to Mnoho povyku pro skoro nic, ale Jennifer je fajná a zlatého naháče si zaslouží, režie velmi dobrá, ale toť vše. Komedie to ale není a romantický je snad jen slzopudný závěr, ujde to, no....

Protivný sprostý holky 2 (2011) (TV film)

Oproti jedničce bída, chybí mi Lindsay Lohan, Rachel McAdams a Amanda Seyfried, které z vcelku nezajímavého filmu vytvořily film koukatelný pohodový vtipný a trochu nadprůměrný, ruka režiséra byla taky jistější a byl lepší i scénář, který dvojka jen okopírovala. Je to tedy zbytečný video remake, a ne pokračování.

Atlas mraků (2012)

jednotlivé příběhy mohly být rozděleny jen napůl, jako v knize, v této "sekačce" jsem se trochu ztrácel, střihy příběhů nezřídka trvají jen několik vteřin. Nejlepší je podle mně Orison Sonmi (jako i v knize). Kniha byla lepší, jinak ale docela dobrý, po druhém shlédnutí ještě možná 1* přihodím.

Prezidentské volby (2012) (TV film)

Sarah Palinová se v mnohém podobá Kristýnce Kočí, ta asi taky neví, proč je Korea rozdělena vedví, zajímá se spíše o péra a nějaký štěnice. Karolínu Peak zajímají koryta, stejně jako Sarah. No jo no, krásný film o tom, že politika, nejen ta česká, je žumpa. Dnes už by Lincoln, nebo Jefferson nevyhráli, dnes je důležitý televizní charisma, mediálně hezký ksicht a skvěle pronesené líbivé fráze, které lidi chtějí slyšet... Je to smutné.

Postal (2007)

Uwe natočil vcelku fajn film, úvod z 11.9 je boží, závěř taktéž, kočka jako tlumič je legndární. Politická nekoreknost je sice většinou laciná, ale potěší. Falešná církev vcelku vystihuje podstatu všemožných sekt, nebere si servítky, islám, křesťanství, nic není antiamerikánci Uwemu svaté, Uwe si dělá srandu i sám ze sebe, no u mě dobrý 2 ** jsem zaokrouhlil.

BloodRayne (2005)

1* jen za Kristannu Loken, která se ve filmu ukáže nahoře bez, jinak je film totální sr*čka

Kráska a zvíře (2009) odpad!

Jediným kladem je Estella, respektive Estellin hrudník.

Můžeme dál? (2012) (pořad) odpad!

TOHLE, jako má nahradit Taxík???!!!