Silver Bullets (2011)

Horor nie. Skor psychologicke drama o pare, reziser a herecka, a ich vztahovej dynamike. On nataca tazke umco (on autor! :D), ona dostane rolu v B-ckovom filme. Rest is humans :D. Formalna stranka, krutoprisna! 69 minut uplynie jak voda!

Hra o trůny (2011) (seriál)

No co ko tomu na zaver? Ostava to moje oblubene guilty pleasure...Bohuzial pravda je taka, ze tento slamenny panak zhorel jak fakla. Co ma viedlo k zaveru? Zas niekto omnoho talentovanejsi, kto usporiadal a parafrazoval vsetky vahania do jednej peknej eseje.. :D VAROVANIE, sledovanie nasledujuceho odkazu moze viest k znizeniu hodnotenia NAJLEPSIEHO SERIALU!! Dokedy nevysiel Tchernobyl, ktory bude NAJLEPSI serial. Dokedy si tiez ten diskurz trochu neusporiadame. Btw. historici su smutni uz teraz.. :D :D PS, cely channel je awesome. Link: https://www.youtube.com/watch?v=hys_m3BPTS8 PPS I still LOVE HBO for their televison. I DO! :*

Bumblebee (2018) odpad!

Dusan Rapos dostal budget...

My (2019)

Interpretacne cvicenicko (ako jednoduchu prvoplanovu lavicovu agitku by to bola skoda odseknut..) a skvely humor :D

Paterson (2016)

Krasna meditacia o povahe umenia a kritika ''umenia pre umenie'' ktorym je nasa dnesna honba za individualitou tak extremne infikovana! NEHODLAM TVORIT! :D Tento film to nadherne tematizuje. PS: najlepsi antagonista za poslednu dobu! :D

MOST! (2019) (seriál)

Dolezite temy jednoduchou formou najsirsiemu publiku. Plna palba!

První člověk (2018)

Po 400 + odlietanych hodin v Elite: Dangerous... :D Movie of the year! Gosling dokonca uz papa cerealie a rozsiril svoje mimicke portfolio zo smutneho stenata No.1 az No. 4 na nejake to skoro-uveritelne ..emicko. Whee... USE ACTING PRETTY BOY! :D Ach, ti fesaci! :D Team Corey here..sorry ladies :D