• Romantický

Televizní noviny (1994) (pořad)

Je třeba být informován..samozřejmě, že by to šlo i lépe..

Ulice (2005) (seriál)

Každý všední den mám v 18:30 co dělat..a moc mě to baví :-) Chvíle s Ulicí jsou fajn.

Sněžní psi (2002)

Průměrné dobrodrůžo..zbytečně protahované a místy nudné. C. Gooding se rozhodně nijak nevytáhl. Možná mě dokonce zklamal. Sem tam nějaký pád, sem tam nějaké zakousnutí..když se prostě někdo nudí.

Záměna (2010)

Klasický odpočívák..Jennifer Aniston jako vždy dobrá a Jason Bateman to také tak nějak ustál. Nový nápad, nový děj..proč ne? 3,5*

Roming (2007)

Film, který se hodí maximálně tak do hospody...

Prokletý ostrov (2010)

Tolik mrazu na zádech že umí způsobit film? Velice hezky promyšlené a sehrané. Leo opravdu unikátní a konec skvostný. Jen možná tam a tam useknout 10 minut.

Jackass 2 (2006)

Jedna * za odvahu vydat takovou blbost. Nikdy jsem neholdovala "vtipným" videum na netu, kdy někdo dobrovolně nechává ničit svoje tělo jen pro pobavení ostatních. No a když jsem jednoho dne zjistila, že existuje film, který se z těchto šíleností skládá, zkusila jsem...zbytečně. Nic chytrého, nic normálního. Proto jsem film po několika minutách vypla.

Kick-Ass (2010)

Hernajs, to byl ale Film (velké F píši záměrně:-))! Nářez - super ocas, který snášel nakládačku o něco lépe než ostatní, člověka opravdu pobavil. Jeho holka - fakt kočka! Taťulda v podání Nicolase Cage opravdu sedl a malá Mindy?? OMG! Může být něco rozkošnějšího?! Takové charizma! Absolutní špička roku 2010.

Glee (2009) (seriál)

Nejsilnější stránkou Glee je samozřejmě ta muzikální. Notoricky známé songy v mnohdy lepším podání než samotný originál. Do toho barevná atmosféra a šílená sestava, kterou prostě miluju. Dějově hodnotím druhou sérii za lepší než první. Oblíbené postavy: Rachel, Puck a v 2. sérii Santana.

Jak ukrást nevěstu (2008)

Prostě mě nějak učarovala kombinace divné Michelle Monaghan a sympatického Patricka Dempseyho. Skotsko bylo skvělé oživení, děj předvídatelný, ale dobrý..necelé 4 hvězdy.