• Romantický

Trosečník (2006) (pořad)

Jedna za Vašuta, druhá za odvahu soutěžícím. Víc ani Ň.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Ano, jistě že mě to baví. Konečně reality show, která za něco stojí, člověka o něco obohatí a pořádně zaujme. Kvalita sérií navíc nepadá, jak už tomu jinde bývá zvykem. Částečně to bude jedinečností a částečné také tím, že každá série má něco nového, nový příběh...

Zase ona! (2010)

Tééda, Kristen Bell mě coby tichá ségra plná mindráků z dětství moc neuchvátila. Podle mě se ve své roli neměla šanci ani nedochnout a tak to na ní šlo vidět...snad je to jen můj pocit.Odette Yustman byla naopak naprosto okouzlující. Těžce mi připomínala Megan Fox..navíc působila mnohem líp a krásněji než Megan. Co mi ale nesedlo vůbec byla trapná "pletka" mezi matkou a tetou - poněkud zbytečné a nepodařené. Jinak doporučuji pro chvíle nudy..je to lepší než koukat do zdi:-) něco málo přes 2,5*

Zátoka (2009)

Tak tenhle dokument mě hluboce zasáhl a dostal k slzám. Jsem velkou milovnicí zvířat a nesnáším jejich týrání. Smekám před lidmi, kteří se podíleli na tomto skvělém díle a moc si přeji, aby to bylo účinné. Obdivuji postoj pana Richarda O´Barryho. Nejkrásnější a nejsmutnější dokument, jaký jsem doposud viděla. A to si dokážu představit, že je to ještě daleko od skutečnosti.

LEGO: Clutch Powers zasahuje (2010)

Asi je to spíše "klučičí věc" a mě to nijak moc nevzalo. Tento film vnímám spíše jako dobrý reklamní předmět.

Den D (2008) (pořad)

Jsem docela ráda, že něco takového zavítalo k nám do ČR. Den D nebyl špatný nápad. To se však nedá říct o nápadech soutěžících. Za celou dobu jsem viděla snad jen jedinou investici, která za něco stála. Přivítat tam co nejvíce bláznů a šílenců je na druhou stranu výhrou..kdo by se jinak díval, že?

Partička (2009) (pořad)

Neuvěřitelné výkony Petry Polnišové mě dostávají do kolen. Záleží na tématech, ale věšinou se perfektně bavím. Jednoduše fantastická reality show.

Gympl (2007)

Jedna z mých nejoblíbenějších českých komedií. Mádl a Vorel neměli chybu. Obsazení naprosto úžasné!!! Děj tu nehrál takovou roli, protože správně položený humor je tu tou nejsilnější stránkou. Kraus - fantastika na míru!

Discopříběh (1987)

Nemám ráda Michala Davida a nemám ráda tenhle film...tedy alespoň ty "muzikálové" části. Jediné pozitivum je tu pan Potměšil.