• Romantický

Bludiště (1997) (pořad)

Jedna hvězda, protože je hezké, že si děti hrají... na druhou stranu by si mohly hrát někde jinde než v televizi. Někdy je opravdu nervydrásající se na to koukat, když do pořadu přijde skupinka sebevědomých dětí a vyhoří..

Můj život v ruinách (2009)

Já se těšila na řeckou atmosféru se vším všudy..neříkám, že zde nenastala, ale pořád to byl jen slabý říz. Na druhou stranu pár situací zde bylo opravdu vtipných..takže milá, pohodová komedie, která ale mohla být o dost lepší...a nebo aspoň o trošku..

Spartakus (2010) (seriál)

Dlouho jsem se takhle "nezažrala" do nějakého seriálu. Spartakus je nabit energií a touhou po pomstě, která přijde v posledním díle se vším všudy! Skvělé výkony Andyho Whitfielda, fantastická muzika i efekty a nestydatý sex..to je to kouzlo Spartaka! Ve svém oboru jednička!

Mistři švindlu (2006) (seriál)

Neokoukaný seriál s mladou sympatickou trojkou profesionálních podvodníků. Je pravda, že občas příběh působí nahraně a někdy ze sebe nachytaní lidé udělají opravdu hlupáky..ať je to nahrané nebo není, je to zajímavé a snad i poučné..Dobrá přípomínka od Mattyho, že Mistři švindlu poslouží nejen obětem, ale také podvodníkům.

Síla srdce (2007)

Skvělý námět, který ale bohužel nebyl ani minimálně využit..Hlavně Angelina mi tam vůbec neseděla. A to ji opravdu můžu! Vadí mi, že tvůrci opět vsadili jen na "skutečnou událost". Mám podezření, že režisér u natáčení vůbec nebyl..

Paříži, miluji Tě (2006)

Jednotlivé etudy bych hodnotila různorodě. Absolutní jedničkou pro mě byl příběh číslo 16, kdy slepý chlapec říká Natalii Portman: "Já tě vidím". A připomenout musím také příběh číslo 9, Eiffelova věž neboli chlapec s velkou aktovkou a jeho rodiče Mimové. Dále mě oslovila povídka číslo 7, která vyprávěla o muži, který se chce rozejít se ženou kvůli mladé letušce a kvůli tomu, že si manželka zpívá pořád dokola tu samou písničku, nosí to samé oblečení, má rtěnky, které nepoužívá, neobjednává si předkrmy a zákusky a nakonec je manželovi celé sní..a co víc, manžel je v takovém stádiu, že si dokonce objednává jídla, které manželce budou chutnat. Když mu ale manželka řekne, že je nemocná, nerozejde se s ní a letušku opustí. Předstírá jak ženu miluje až se do ní znovu bezhlavě zamiluje..ona umírá a on je sám... Naopak bych vynechala bezduchý začátek, tedy etudu číslo 1, která byla spíše trapná. Ostatní bylo průměrné a nebo nadprůměrné..každopádně o tom budu přemýšlet. Hezká práce.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Poslední dobou prostě začínám pochybovat, že Adam Sandler, dříve můj oblíbený herec, je normální. Zohan mi přišel nevkusný a slizký. Nevadí mi, když se film motá kolem sexu, snesu když za každým slovem slyším "fuck, fuck, fuck", ale tohle je mi úplně proti srsti. Jedna hvězda jen za krásnou a příjemnou Emmanuelle Chriqui. A přesně tak jak se dívala ona na Zohana, když vešel poprvé do kadeřnictví jsem se já dívala na celý tento film. Opravdu jsem čekala, kdy do sebe Sandler píchne nůž nebo si ho začne přímo před kamerou honit jen aby byl zajímavý. A jediný důvod proč jsem se nezvedla a neodešla, byl přítel sedící vedle mě, kterému se film bohužel líbil. Tady Dugan hodně, hodně ujel.

Batman začíná (2005)

"Já mám výcvik." " Výcvik neznamená nic. Nejdůležitější je odhodlání, odhodlání zasáhnout." A tak Batman zasahuje v plné síle. Jelikož jsem nejprve viděla Temného rytíře a nekonečně se do něj zamilovala, bála jsem se na Batman začíná vůbec kouknout..aby mi nepokazil chuť. Po prvních 15 minutách jsem ale věděla, že mě čeká něco mimořádného..Batman je zkrátka filmový zážitek se vším všudy. "Nejde o to, jaký jsem pod tím, ale moje činy vypovídají o mně..."

Péčko pro začátečníky (2003)

Přesně tento typ rádoby vtipných komedií fakt nemusím. Hloupý humor a herci bohužel stejně laciní jako jejich porno. Proč stačí film pouze pojemnovat..?

Alenka v říši divů (2010)

"Ztratila jsi svoucnost. Jak svoucnost? Něco ti tady (poklepe Kloboučník Alence na srdce) chybí..." A podle mě Alence nechybí nic. Po estetické a kostýmové stránce je film okouzlující..postavy jsou lehce mimo, ale i to přidává na nevšednosti. U mě Tim Burton opět uspěl!