Lidská stonožka 2 (2011)

Tak tohle bylo něco! Mnohem zvrácenější, úchylnější a nechutnější než jednička. Přesně dle mého gusta. Doufám, že trojka bude ještě ''lepší''

Paranormal Activity (2007)

Tenhle film splnil vše, co jsem od něj očekával. Ještě týden po shlédnutí jsem se bál vylést z pokoje.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Radši dám maximální hodnocení protože se bojim Chucka Norrise

Osvícení (1980)

Tohle si snad ani nezaslouží srovnávání s knihou od Stevena Kinga. Jediné co mají kniha s filmem společné je tak maximálně hotel Overlook. Kdo četl, vím o čem mluvím. Když ale pominu toto srovnávání, musím uznat, že Jack Nicholson opravdu zazářil. Ostatně, jako vždy :)

Zkrocená hora (2005)

Tenhle film by si zasloužil víc než ''pouhých'' 79%. Ale když se kouknu, kolik lidí dalo Odpad se slovy ''nejsem teplej'', tak nevím jestli se mám smát nebo brečet. Jak můžete takovejmdle blbečkům dovolit komentovat filmy??!!

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Za normálních okolností bych dal 5*, ale jelikož je film na prvním místě, nabízí se srovnání s Forrestem Gumpem, kterého mám prostě radši a nemůžu dát oboum filmům stejné hodnocení.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Jelikož mám prřítekyni, která ságu Twilight žere, tak jsem s ní to kino absoloval. Film ani příběh se mi vůbec nelíbil, je vidět, že je to natočeno tak, aby ''holčičky šimraly káči''. A třešničkou na dortu byli mluvíco-vrčící vlci, to jsem se opravdu a od srdce zasmál.

Misery nechce zemřít (1990)

Příběh není špatně zpracovaný. Hlavně Kathy Bates opravdu zazářila. Bohužel, film se hodně liší od knihy - ne že by to nějak vadilo, ostatně u filmů podle knihy to většinou bývá. Jen mě mrzí, že zde nejsou tolik vyzobrazeny emoce hlavního hrdiny (nebo je James Caan prostě neuměl zahrát?). Pamatuji si, když jsem knihu četl, tak jsem tu bolest prožíval společně s Paulem, třeba když se sebrání pérka do vlasů ze země zdálo jako nemožný úkol. Tady ho prostě sebral a odemkl dveře a šlus. Tyto skutečnosti mi na filmu opravdu vadili a udělali z něj spíše nudnou podívanou než nějaký psychologický thriller. Moje hodnocení - tři hvězdičky.

Fur TV (2008) (seriál)

Pecka seriál. Mervin je nejlepší, za každé situace si umí udělat dobře :)

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Vidět Bruce Willise v roli záporáka se jen tak nestává. :) Jinak k filmu jako takovému - Dobře pojatý žánr zombie s porcí černého humoru, který Rodriguezovi rozhodně nechybí. Prostě film podle mého gusta. Stejně tomu ale do páté hvězdičky něco chybí.......