Machete (2010)

Škoda, že celý film není v duchu prvních pár minut. Když Mačeta posekal celej dům těch špatnejch. Ale zbytek filmu samozřejmě taky pecka. Rodriguez prostě válí!

Lidská stonožka (2009)

Vůbec to není špatný film. Jenom mě docela zaráží, co to je za člověka, kterého napadl tenhle film :D Ale zpět k hodnocení filmu. Opravdu dobře natočené, herecké výkony také nebyli špatné a nápad prostě ''geniální''. Každej jsme nějakým způsobem zvrácenej a tenhle film mi prostě kápl do noty

6 Days to Air: The Making of South Park (2011) (TV film)

No tak tohle je pecka, přesně něco takovédleho jsem potřeboval už od doby, co jsem fanda South Parku. Youtube o Parkerovi a Stonovi jsem prolezl snad celé, ale tolik informací jako v tomhle dokumentu nikde není. A potěšilo mě, že je Trey Parker fanda Star Wars :) (nebo to tak alespoň vypadá, podle jeho mikiny a lega v jeho kanceláři).

Česká soda (1993) (seriál)

Tento pořad Vám přinesl... Aleš :D Českou sodu mám hrozně rád, pořád na to koukám dokola a jen žasnu, kde tvůrci sebrali všechny ty nápady na tu nehoráznou prču.

Hanebný pancharti (2009)

We're going to do one thing and one thing only. Killin' gnatsies. Úžasnej Piťťák (a všichni ostatní) v úžasnym bijáku. Quentine, ty válíš.

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Neviděl jsem to a ani to nemám v plánu.. Koukat na něco takovédleho kategoricky odmítám

Žlutá ponorka (1968)

Tohle dílo prostě nechápu. Vůbec se mi nelíbí, jak Beatlesáci sebe dabují, zní to, jako kdyby v každé situaci mluvili znuděně (měl to být záměr?). U filmu jsem se protě příšerně nudil, možná proto, že jsem zrovna nebyl vyfrčenej. Na druhou stranu se mi líbí písničky a taky mám rád armádu modráků, hlavně jejich psychopatického šáfa.

Černá labuť (2010)

Film vpodstatě o ničem. Nedokážu pochopit, proč hlavní hrdinka ten balet tolik ''hrotí''. Přesto musím uznat, že na Natálku se dá opravdu koukat a zaslouží si alespoň tři hvězdičky :)

Star Wars: Klonové války (2008)

Sám sebe považuji za hardcore Star Wars fanouška a jsem rád za každý ždibíček navíc, co ve filmech neukážou (např. wikipedii o všech postavách a místech mám pročtenou křížem krážem). Klonové války vyplňují mezeru mezi druhým a třetím dílem, která je opravdu OBROVSKÁ. Stačilo si prvních 5 minut zvyknout na to, že je to animované a pak jsem si to už užíval. Jediné co mi na Klonových válkách vadí, jsou přehloupí drojdi separatistů.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Hned po South Parku jsou Simpsonovi můj nejoblíbenější kreslený seriál. Je obrovská škoda pana Bedrny, který ve dvanácté sérii přestal dabovat Homera. Od cca 15. série začali Simpsonovi pomalu ale jistě ztrácet na kvalitě a série 20+ jsou už nevtipná a trapná sr*čka. Protože ale tyhle nové série už ani neberu jako Simpsonovi, moje hodnocení zůstává 100%, protože hodnotím ty doopravdové Simpsny!