Komici (2009) odpad!

Jak zde již někdo poznamenal: nemělo se to jmenovat Funny People, nýbrž Boring People. Já přidám jen další možnosti: Disgusting People, Awkward People či (s)prostě Fucking People. Teď vím na tuty, že žádný film Žida Apatova se mi nelíbil, přišly mi vesměs nechutné, trapné, sprosté, vůbec ne vtipné, s protivnými herci a herečkami - v tomto filmu až nesnesitelně (výjimkou budiž jen Eric Bana) - s debilním dějem, tady konkrétně se smrtelnou stopáží a celkově mě vůbec tento film tak znechutil, znepokojil a znudil, že jsem měl noční můry. Lidi, jako Apatov a Seth Rogen, by ve filmovém průmyslu vůbec neměli či opravdu nemuseli fungovat, protože, podle mě, by to vůbec neuškodilo, naopak pomohlo. Tímto počinem navíc u mě Adam Sandál klesl na úplné dno, jako Cameron (ale ten v tom dobrém slova smyslu), a jako herce ho zavrhuji. Byl mi tady tak protivný a hrál debilně, že sem to snad ještě neviděl. Že je krypl a má debilní role, to vím, ale tohle fakt přehnal. Co se týče fórů zaznějících ve filmu - nechápu, opravdu nechápu - pokud se takovým hovadinám a blbostem i v reálu americké publikum směje, jen to potvrzuje, že je to národ bohatých, vyžraných, vypatlaných hovad, která si myslí, že jim patří svět. Silně pochybuji, že Apatov to myslel jako parodii a drsnou kritiku "sebenároda" a tím za sebe tvrdím: Má filmy úplně na hovno !!!

Hluboko v lesích (2000)

Nudné, ale ne úplně blbé a dobře natočené. Nic laciného. Nic špatně zahraného. Frantíci ale maj onačejší horůrky. Mně se červená karkulka jako pohádka nikdy nelíbila.

Štěstí na dosah (2006)

Dojemné a inspirativní. Jak nemám rád Willa Shita, tak tady exceloval. Jeho synek taky. Geny se nezapřou. Příběh sám o sobě silný. Ani nemuseli psát: "podle skutečné události". Ono to tak prostě působí od začátku do konce. Kdybych ujížděl na dramatu, dám bez váhání 4 *.

Americký samuraj (1992)

Mark Dacascos vypadal zde opravdu divně. Zvlášť, když kulil oči. Vypadal jak Hurvínek. David Bradlo zase učinění stoik. Souboje na zasmání dobré. Dobré béčko na pozdní večer a uspání. Nějak mi to připomnělo Krvavý sport.

TRON: Legacy 3D (2010)

Ze začátku sem si říkal: konečně dobré sci-fi, o kterém sem si myslel, že bude na hovno, a vypadalo to, že ne. Bylo to na hovno! Po půl hodině přišla na řadu strašná nuda, žádný vtip, utahaný děj, žádný pořádný záběr na zadek Olivie Wilde, žádná pořádná řežba, žádný chytrý nápad, ... Jen kopírák. Původní Tron byl divný a taky nudný, ale aspoň originální a vizuálně zajímavý. Toto je jen vypiplané digitálně a nudné ještě víc. Herci/čky taky o ničem. Jen ten vizuál - ano, vlastně takový "avatar". Jinak dějově vykradený matrix, a to ještě hodně chudě. A ta hudba? Ke konci mě z ní už bolela hlava! Ty vole, dyť to bylo pořád to samý. A navíc mi přišlo, že ve většině stopáže vůbec nedokresluje děj. No hrůza. Já věděl, proč tak dlouho sem odkládal projekci.

Level (2008)

Zabaví, neurazí. Na zabití času ok. Pro otrlejší diváky.

Hellraiser: Návrat mrtvých (2005)

Total nudná kryplovina. Tohle byla parodie na Hellraiser. Ten nůž v zádech??? - jedno velké ha, ha!!! - Aspoň, že reportérka byla hezká ženská. Dalo se tak koukat aspoň na ní. Konec je velmi dementní. Hellraiser never more!

Skrýš (2010)

Na poli hororu opravdu nuda, a to velká. Měl to být detektivní thriller? Měl to být duchařský horor? Mělo to být náboženské drama? Netuším! Nedokoukal sem to. Jestli to bylo obsazením, dějem, dialogy, dabingem, trapnými rádoby napínavými scénami, taky netuším.

Jízda smrti (2008)

Kdybych jednou v životě na skejtu nestál, ani si to nepustim. Nebylo to tak blbé ani nudné, jak sem očekával. Ti poldové byli dost neschopní. A tu policajtku ve dvojce povýší na agentku CIA.

Superman vs. Elita (2012)

Bez nápadu. Bitky nudné. Děj nezajímavý. Postavy nemastné neslané. Snaha byla. Viděno ze zvědavosti. Jednou stačí. Ty proslovy PrduMana byly doslova ubíjející.