Nezkrotný (1999) odpad!

Je to opravdu velmi nudné, nezáživné a děj je o ničem. Budu mít z toho noční můry. Škoda energie. Pár Bellucci-Cassel mě tady opravdu zklamal. Jinde hráli dobře a film byl záživnej. Tohle se táhne, a pořád nic. P.S. Pane Berenger, film má naladit a potěšit, ne unudit k smrti a nas...!

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál) odpad!

Pane Norris, patříte k nejhorším hercům, co kdy byli na plátně. Zalezte do tělocvičny, kopejte do pytle a máchejte rukama. To Vám jde nejlépe. Ne ale hraní. To už i mně jde lépe sr... na wc. Filmy s Vámi jsou boží muka i pro diváka, který očekává alespoň minimální herecký výkon. God save Holywood!

Iron Man (2008)

Jsou filmy, na které se vyloženě těším. Iron Man rozhodně patřil mezi ně. Po zkouknutí jsem ale nebyl naplněn. Moje očekávání bylo někde jinde. Comics neznám, nemohu tedy srovnat, ale film mě rozhodně nenadchnul. Uvítal bych o hodně víc akce Iron Mana v terénu, ne jen jednu zápletku. Bylo to takové načančané a Downey Jr. mně zkrátka není sympatický tady a ani jako herec jinde. Souboj dvou Iroňáků na konci není tak záživný. Tam si pan Favreau mohl vyhrát víc. Pár fórů, pár akčních úseků, pár hezkých slečen, připitomělý robůtek "Trubka", samotná výroba Iron obleku (která mě bavila nejvíc) a high-tech pomocník "Jarvis" (který mi byl sympatičtější než Downey) dává dohromady u mě jen podprůměrnou popcorn akční pohádku pro dospělé. Jsem zklamán a dvojku už nechci. Pokud chcete zabít dvě hodiny času a nelámete si hlavu s tím, jak má vypadat pořádná movie jízda o obleku, co spasí svět, koukněte na to, ale nečekejte žádný zázrak. Škoda, že jsem speciálně na toto chtěl jít do kina a dal za to ty prachy. Příšte, u podobných počinů, si počkám na DVD.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Jedním slovem: Zbytečné. Více slovy: Pane Spielbergu, ptám se proč? Kouzlo se již vytratilo. Tento díl už nemá tu jiskru, ten vtip, ten spád. Nemá, co nabídnout. Ta akce je nudná, díly předtím byly takoví ..., no prostě svým způsobem originální - měly své kouzlo. Toto zkrátka už není ono. Víte, jak to dopadá, když se provaz stále natahuje? - nakonec praskne!

Catwoman (2004)

Jen malou zpětnou poznámku. Film je děs, zlatá malina pro paní Berry oprávněná, ale ne přímo její chybou. Jedna hvězda je jen za její krásně vyrýsovaný zadeček ve special catkalhotách. P.S. Paní Berry, když už nebylo na co koukat, tak Váš zadek stojí za to. Film to ale nezachránilo.

Sejmi je všechny (2007)

Jako kvalitní akční thriller naprosto (NE)ucházející. Jako střílecí parodie ala Desperado velmi dobré. Plno nadsazených scén, které nutně musí pobavit ty, kterým se líbilo např. zmíněné Desperado. Toto sice není tak dobré, ale já se fakt bavil. Je to totiž až tak nemožné, až je to skvělé. Nadsázka je jasná, podle mě záměrná a funguje na 100%. Vtípky, které Owen hází v průběhu filmu, trefně dokreslují parodickou atmosféru. A postava, kterou hraje Giamatti, je tak správně debilní a úchylná, že prostě musím dát ty 4 hvězdy. A konec mě také překvapil - žádné akční klišé. Takový styl filmu si klidně nechám líbit. P.S. Asi taky začnu jíst mrkev. I když mi to stejně nepomůže.

Matrix Reloaded (2003)

Hodnoceno hodně, hodně zpětně. Děj je o ničem. Zbytečné natahování. Nenávidím trapné, komerční natahování prvních vydařených filmů do sérií. Hvězdy jen díky opravdu hezkým bitkám (u Merovijce doma - dokonalé) a honičce na dálnici.

Kurýr 2 (2005) odpad!

Tohle chlapci přehnali a mě tím na.....! Pane Yuene a Leterriere, brzděte trochu! Nezdá se Vám to jako už opravdu přehnaná nelogická slátanina? Ne! Vy budete natáčet ještě trojku? No potěž Pán Bůh!

Chaos (2005)

Konečně jsem natrefil na nějaký chytřejší a lépe zpracovaný (lépe zahraný) thriller. Spím 7 hodin, ne obvyklých 8. P.S. 3 hvězdy jen kvůli ne úplně jasnému ději. Divák by měl odpočívat a mít jasně dané spojitosti. Ne, aby je hledal sám. Alespoň to já očekávám od akčního thrilleru. Prostě mi pár věcí nezapadlo. Až budu chtít přemýšlet, pustím si třeba špionážní thriller, atd.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Nic extra, ale aspoň opak dvojky. Hodnotím zpětně. P.S. 3 hvězdy zde znamenají průměr.

Časové pásmo bylo změněno