Probudím se včera (2012)

Vynikající film, na který bych si zašel klidně i znovu a zaplatil za něj! Geniální humor se špetkou ironie, propojení součastnosti a doby před revolucí. Skvělý výkon Jirky Mádla, který humor interpretoval víc než luxusně! Každému mužu jen doporučit, aby si na ten film do kina zašli. Nikdy se mi nestalo,aby se celý sál smál při vtipné scénce, tady tomu tak nebylo a 2 hodiny se sálem ozýval smích :) Dávám s radostí 6 hvězdiček. PS: vykašlete se na nějaké orbitky, to tak prostě musí být a je to prostě výměna pár vteřin za peníze pro film!!!!

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Mrzí mě, že velká část lidí nepochopila, o čem ten film je. Ten film si nehraje na světové pokračování 1. dílu, nesnaží se vymýšlet další pany profesory Prťky, pašování mléka v batohu nebo sjíždění kopců na běžkách. Chce nám ukázat, reálný život a realitu dnešního světa. Před 25 lety každý z těch kluků a holek mělo nějaký sen, každý byl do někoho zamilován a každý měl své plány do budoucna. Film nás však ukazuje, jaký je rozdíl mezi snem a realitou. Ukazuje nám, jak se člověk mění tělesně, jak dokáže nad světem zahořknout, ukazuje nám životní situace v každé hlavní roli filmu. Cabadaj, nekonečný sukničkář, X-krát rozvedený, X dětí ale vše bere s nadhledem a humorem. Frajírek, který všechno ví a všude byl ale neví si rady s pubertální dcerou. Marika, která si vzala zámožného cizince a opůstila svého otce, kterému nezbylo skoro nic, jen vzpomínky. Spolužačky, které závidí slávu a peníze Marice a jsou jedovaté a pomlouvají ji. Karel Mácha, který hraje sám sebe jako komika, kterého nenechá bulvár napokoji. Krom toho má syna, který měl problém s drogami a snaží se důvěřovat mu. Manželé, kteří spolu zůstali od školy až do ted atd atd atd...o tomto film je. O shrnutí jednotlivých životních situací a příběhů, které člověk vídá každý den kolem sebe a neuvažuje nad nimi. Pokud se odhodláte a mrknete se na film znova, zkuste se na něj dívat tak, jak popisuju a nesrovnávejte ho s 1. dílem. O to mu vůbec nejde a nebylo by to vůči pokračování fér :) Z mého pohledu krásný film o osudech party lidí. Děj to má jednoduchý, leč né nudný, nevtíravý humor (prosím vás, to že používají stejné fráze není kvůli tomu,že dramaturg by nevedel,co dát do filmu, ale kvůli tomu, že to tak v tom životě je...když se parta lidí potká po dlouhé době,budou vzpomínat, říkat si jaký kdo byl, co pro něj bylo typické, vtipky, kterým se v minulosti smáli atd) u kterého jsem se doopravdy zasmál a ne nuceně a nakonec soundtracky, které dokonale podbarví atmosféru filmu!!! :) 90% PS: 1. díl jsem viděl snad milionkrát a to mi je 19 let, je úžasný, ukazuje mi, jaká byla doba, kterou jsem už nezažil a nijak tento díl neodsuzuji; 1. díl je pro mě přecejenom lepší :)

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Film se mi hodně,doopravdy hodně líbil. Přítelkyně mě na něj vytáhla a ani bych neřekl,že lituji peněz za vstup, rád jsem je za to utratil,jednoznačně nejlepší díl z celé ságy, nechyběla akce, odměřený humor,který se nevtírá a romantiky bylo akorád. Mělo to dějovou línii, která gradovala a pro ty,kteří nečetli knihu byl konec napínavý a nečekaný. Velice povedený díl, To,že jsou tam zbytečné dialogy a prodlužování dokážu bez problému překousnout. A o soundtracích ani nemluvím, velmi povedené a suprově podtrhovaly atmosféru!!! Doporučuji shlédnout!!! Docela mě zajimá, jak to celé dopadne. Dávám 80% za sebe a 100% za přítelkyni :) ------ Nejkomičtější na některých komentářích je to, jak těm, co se to nelíbí si pamatují nejvíc detailů z filmu (a to je u každého filmu!!!) :D Je mi z takových lidí na nic. Ti,co tomuto filmu dávají odpad jsou doopravdy jen předpojatí vůči filmu Twilight a ikdyby se tam šermovalo se světelnými meči, létalo na ptácích a patlali si na sebe modrý make-up,jezdily se rychlé závody nebo by se dostávali do snů jiných lidí, pořád to pro ně bude odpad. Pro ostatní: ignorujte jejich hodnocení, nemají žádnou hodnotu. EDIT: poslouchám soundtracky a úplně se vracím do děje filmu, vybavuju si jednotlivé scény a pocity, které jsem u nich měl a to se mi nestává u každého filmu, naposledy u Trona Legacy. :)

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Absolutně dokonalý seriál...ze začátku jsem to bral jen jako další možnost na zasmání se, s dalšími díly mě čím dál víc zajimá,jak se životy jednotlivých postav budou vyvíjet...rozhodně všem doporučuji!! 100%!! Doufám,že budou další a další řady tohoto skvělého seriálu :)

TRON: Legacy 3D (2010)

Absolutně geniální film a ještě geniálnější 3D propojené s 2D!! Film mě naprosto unesl do digitálního světa, kde je všechno "modro oranžové" a atmosféru podbarvovala skvělá hudba!! Příběh tam také byl, ačkoliv nijak složitý. To mi avšak vůbec nevadilo a užíval jsem si to na 100%. I tak hodnotím tento film! Doporučuji všem, neváhejte a jděte na Trona 3D ;)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Akční, rychle se rozvíjející začátek,kouzlo jedno vedle druhého, smutné a ponuré scénky. Postupem času film začínal ubírat na tempu, ale i přes toto velké mínus s odstupem času nahlížím na 1. část HP7 jako na supr film :) Těším se na 2. část,která by mla být lepší,spádnější,více akční. Díky + a - získává ode mě film 80% .... humor se mi líbil,bylo ho víc než v jakémkoliv jiném díle.

Expendables: Postradatelní (2010)

Vtip,ironie,hvězdné obsazení,akční scény...hodně akčních scén doprovázených vojenským výcvikem a uměním se zbraněmi dělat cokoliv,dobrý příběh (na akční film)!! To vše mě utvrzuje v mém hodnocení: 5*

Karate Kid (2010)

Jako milovníka bojových umění mě tento film zaujal už díky toho,jak v něm je pochopeno a vyjádřeno samotné Kung-fu. Když se k tomu přidá délka,která byla pozitivní pro ty,kterým se film líbil už od začátku a Jackie Chan,kterého mám rád v jakékoliv roli,tak z této rovnice vychází luxusní film!!! 95%!!!

Prison Break: The Final Break (2009) (TV film)

Prison Break je jediný seriál, kdy když skončí jeden díl, musím se začít dívat na další, abych věděl, jak to bude všechno pokračovat. Jedna zrada vedle druhé, jeden problém vedle druhého, to vše člověka vynervuje a pak ho potěší, když se tyto problémy vyřeší Hm... začínám básnit. Jednoduše tento film byl úžasné zakončení celého seriál a posledních pár minut dožene i toho nejtvrdšího chlapa k slzám :-)

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Sice není v tomto filmu nějak převeliký děj, ale oproti 1. dílu je zde více akce, parkouru a i ten děj taky trošku vykukuje. Těšíl jsem se na tento díl a jsem převelice spokojený!! Skvělé výkony Davida Belly i Cyrila Raffaella + nepřekonatelné soundtracky!! 5 stars