A.G.T.C.

okres Karlovy Vary
Čovíček ze zdravotnictví

Skype: A.G.T.C.

• 25.8.2018  15:49

K tomu není co komentovat, snad jen jedním slovem, PARÁDA

• 12.8.2018  16:10
    Bez kormidla (2014)

Miles Heizer je pro mne jednoznačně jedinečný objev. A to doslovně. Krasný citlivý příběh, který mne dostal místy až "na kolena" s pěknými výkony hlavních protagonistů. skvělá kamera i hudby nevyjímaje. Za mne tedy plných pět hvězdiček.

• 26.2.2018  21:07

Ti kluci měli dostat Oscara, protože takhle zahrát roli v jejich věku je opravdu fenomenální. Je fakt, že musím po prvé přiznat, že film se mi víc líbil než knižní předloha, tak jako film Pravidla moštárny.

• 26.2.2018  20:57
    Titanic (1997)

James Cameron tady dokazuje, že je opravdový vypravěč a Robin opravdu je. Titanic byla nepotopitelná loď a to ona vskutku byla. Až na ten ledovec. Pýcha předcházela pád. Výborná kamera, scénář, režie, herci, dějství. Zkrátka vše a do toho přidána love story. Říkám třikrát bravo a pět hvězdiček.

• 26.2.2018  08:51
    Kód Enigmy (2014)

Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán. Tak bych naval podtitulek tohoto filmu. Benedict Cumberbatch zahrál roli famózně. Pro mne jedinečně na Oscara. Film byl na můj vkus docela vyžehlený, chybělo mi víc tajemna a akce v odporu a rozporu. Avšak dobře sehraný herecký výkon. Hodně mě zneklidňovala ta americanizace a málo VB.

• 18.2.2018  21:00
    Ostrov (2005)

Steve Jablonsky a jeho filmová hudba je strhující, ta mne nepřestane udivovat. Michael Bay to samé, ačkoli ho beru jako seriálového mága a já seriály opravdu nemusím, avšak on je jedinečný a jeho sci-fi taktéž. No a Scarlet Johansson, ta se opravdu nedá přehlédnout. Taková krasavice v tomto snímku opravdu nesmí chybět. Dějově a námětově vydařený snímek a proto ode mne za čtyři hvězdičky

• 18.2.2018  19:53

Takže po citové stránce jsem byl hodně na měkko. To Ron Howard opravdu umí. Výkony protagonistů nebyly nejlepší, leč se dají zkousnout jako lepší uspokojivé. Za to efekty na moři, kdy byl film natočený, tedy 2015 je totálně na pěst. Škoda no. Jinak by to bylo za pět hvězdiček.

• 18.2.2018  08:50
    Hostitel (2013)

Nudou jsem si ukousal všechny prsty. Ale teď vážně. Čekal jsem od filmu něco relevantnějšího a racionálnějšího navzdory že to je sci-fi. Nuda na druhou a dějově zabité. Škoda času.

• 16.2.2018  22:39
    Konference ve Wannsee (TV film) (2001)

Výborný sehraný herecký výkon všech protagonistů. Vzpomněl jsem si na film 12 rozhněvaných mužů. Stačí jedna místnost dobré herecké obsazení kvalitní scénář a dobrý film je na světě. Takže, za dvě hodiny tito muži změnili svět a konečné řešení židovské otázky byli vyřešeno. Za mne pět hvězdiček a k tomu s vykřičníkem.

• 16.2.2018  22:26

Moje hodnocení je jedna hvězdička za to, že si dal někdo vůbec práci natočit takový odpad

• 8.2.2018  19:07

Tate Taylor s tímto snímkem nasadil hodně vysokou laťku a natočit další film, který by byl tak dobře obsáhlý a výmluvný bude pro něj hodně tvrdý oříšek. Předchozí film když uvedl do kin tak v té době bych mu dal sto korun, aby dal již netočil, a ejhle, chyba lávky. A jsem za to moc rád. Protože tímto snímkem si mne opravdu získal a stal se jeho fanouškem. Za mne tedy pět hvězdiček.

• 4.2.2018  16:40

Oba dva protagonisté zahrají svou roli bezchybně, o tom není pochyb. Vedlejší role Michelle Williams je famózní a také zaslouženě získala Oscara za vedlejší roli. Akorát ten začátek filmu je zbytečně zdlouhavý až chvílemi nudný. Avšak po půl hodině celé nebere do všech otáček a mne přímo přikovalo k židli. Musím se přiznat, že oko nezůstalo suché moc se mi líbily výkony vedlejších rolí. Až na tu roli kdy Jack vyznává lásku k Ennisovi. Hudba famózní, námět kdyby bylo deset tak bych dal deset hvězdiček, kamera výborná a režie to je jenom na Oskara.

• 4.2.2018  16:31
    Gravitace (2013)

To že vám hrají samá herecká esa jako Sandra Bullock, George Clooney a Ed Harris, který tam hraje tak krátkou a bezvýznamnou roli, že ji nestačíte ani pořádně zaregistrovat, je s tímto nízkonákladovým a nejomezenejsim počtem herců tak bezduché a lehce předvídatelné až to diváka dojímá. Ačkoliv nevím, jestli k smíchu, nebo k pláči. Seč to jenom jde, tak Sandra nehraje svou roli špatně, avšak mi tam chybí trochu racionálnosti, které je tam pomálu. George (zachránce s klidnou duší je až příliš racionální. Triky dobré výkon herců průměrný námět uspokojivý. Za mne tedy tři hvězdičky.

• 3.2.2018  19:36

Zkrácená verze filmu V jeho očích a musím přiznat, že zkrácená verze mě chytla za srdce. Citlivý a silný příběh hledání sebe sama a ještě k tomu s hendikepem - slepota. Nevidomý Leo, kterému je na obtíž, jak mu každý chce pomáhat v chvíli příchozího nového studenta Gabriela se zamiluje navzdory tomu, že jo platonicky miluje jeho nejlepší kamarádka.

• 3.2.2018  19:23

Citlivý příběh o pubertálním nevidomém chlapci hledající sebe sama.