Bakaláři - Snacha (1986) (epizoda)

Tereza Brodská obsazena do extrovertní krmičky prasat, mein Gott !!! Dudek, Dudek, cos to zase spáchal !

Země hraček (2007)

Pěkný příběh, konec ovšem málo uvěřitelný. Židovské dítě bez papírů by těžko přežilo holocaust přímo v Říši.

Bakaláři - Poklad (1983) (epizoda)

Dejte si předem grog, nebo raději dva, pak se to snad dá vydržet. Já byl bohužel zcela střízliv.

Bakaláři - Dům (1975) (epizoda)

Dietl+Dudek, Cupák+Bohdalová a mladý Vašut, tým snů a taková zhůvěřilost....

Roma (2018)

Hodnocení filmu u mě závisí na faktu, zda si hrdinu/y/ odnesu v sobě domů, nebo mi v hlavě zůstanou tak silné scény, že je nemohu jen tak vytřást. Jelikož si pan režisér dal opravdu záležet a psal si i scénář a vše natočil sám, notabene z vlastního dětství, jedná se o neobyčejně silný zážitek. Po pozvolném začátku, který měl navodit idylu středostavovské rodiny, se vše změní v sérii dramatických scén, jako dramatický porod na pozadí politických bouří, které vrcholí v dechberoucí scéně v mořských vlnách. Bravo Alfonsi!

Bakaláři - Vánoce (1977) (epizoda)

To nejlepší od Dietla a Dudka. Velký malý příběh plný emocí nedotčený dobou.

Euforie (2017)

Tagy: smrt, venkov, deprese, sestry, rakovina, eutanazie- uvedeno dole na této stránce. Dalšího komentáře netřeba. Chybí tag: zbytečný film.

Lean on Pete (2017)

Totální sociální deprese. 15-letý kluk zažívá "americký sen" na vlastní kůži. Dechberoucí herecký výkon Charlieho Plummera.

Personal Shopper (2016)

Ani Troška, ani Lynch, ani drama, ani horror. Nic jsem nepochopil. Pocit zmarněného času nemám jen díky dobře koukatelné Kristen, která si s nahotou hlavu nelámala i trochu té sebehany znuděnému divákovi předvedla.

Až na dno (2017)

Další zbytečný film. Název evokuje promrhaný talent režisérův.