S chutí do toho! (2012)

Zahajovací dokument festivalu Jeden svět s tématikou práce v Biu Centrál, za účasti ředitele ÚP. Novátorský pohled na význam práce v lidském životě. Mnoho poučných myšlenek rozmělněno v příliš dlouhé metráži. Na místě scénáristy bych více prostoru věnoval vtipné linii života vypravěče Johana jezdícího na mopedu a potlačil v dokumentu vždy neoblíbené "mluvící moudré hlavy". Při záběrech opuštěných obrovských komplexů kdysi slavných firem jako Quelle mrazí. Film jest vhodným doplňkem absolventa kursu Bilanční diagnostiky pod taktovkou psychologa-specialisty mistra Jelínka.

Nymfomanka, část II. (2013)

Těšil jsem se, že budu šokován a opak byl pravdou. Ve druhé polovině dokonce několik diváků odešlo. Pionýra jen tak něco neudolá, tak jsem vydržel až do trpkého konce, kde jediný sympatický hrdina z obou dílů se naruby zvrátil jsa za to po zásluze odměněn. Jaké z toho plyne ponaučení? Když sado-maso,tak maso (uzené) v sadu (či zahradě). Když černou klobásu, tak tu ostravskou. Když "němou kachnu", tak na pekáči s křupavou kůrčičkou. To jsou potom orgasmy, panečku- a v ceně lístků do kina. Příště vyrazím na Velkou žranici. Nymfomanky go home!

...a bude hůř (2007)

Kdo nezažil, neuvěří aneb vzpomínáš, takys v tom žila a nedělej že si jiná... Adaptace kultovní knihy mého mládí. Atmošku to má, hereckých výkonů nikoliv. Je zde sice obsazeno hodně neherců, z herců vyčnívá nad ostatní pouze Miroslav Hanuš v roli kapítána SNB. Totožnou roli si střihnul ještě dokonaleji po sedmi letech v nyní uváděném serálu Případy I.oddělení.

Amatér (1979)

Projekce na 30. MFF Karlovy Vary.

Ruang talok 69 (1999)

Projekce na 35. MFF Karlovy Vary - Cena za režii na MFF Berlín 2000.

Ahoj, Mario! (1994)

Dojemný příběh ze života dětských žebráků na Madeiře, uvedeno v TV.