Svět po Hitlerovi (2016) (TV film)

Vynikajíci dokument o poválečném období. Je třeba se podívat pravdě do očí co i my máme za sebou. Tenhle dokument jsem doslova hltal...

Pobřežní hlídka (2017)

Pitomoučké, trochu moc dlouhé, sem tam trapné a sem tam i trochu vtipné. Je to těžké točit film bez scénáře a dobrých herců. Snad jen ten Dwayne ujde a ta hudba vlastně taky. Takže odpočinek, nic víc.

Pustina (2016) (seriál)

Skvělá temná atmosféra, vynikající herecké výkony a napínavý příběh, u kterého člověk vůbec netuší jak to dopadne. Neřekl bych, že herci v tomto složení mohou tak fantasticky zaujmout svým civilním projevem. Výborné a tak akorát dlouhé.

Spravedlnost pro mou dceru (2016)

Je to takové celé nedotažené. Od scénáře, přes zpracování a hereckými výkony konče. Není o co stát.

Jak jsme hráli čáru (2014)

Co tohle má znamenat?! Taková plejáda skvělých herců, nadějný námět a k tomu všemu domácí český kabát. A taková havárie z toho vzešla. Varovat člověka už měl nepochopitelně špatný dabing. Příběh je nulový a zpracování katastrofální. Brrr, nikdy více.

Rande naslepo (2017)

Velmi příjemná německá komedie s velmi pozitivní a statečnou atmosférou. Herecké výkony nejsou nic moc, ale o to tu nejde. Příběh vyhrává a skvěle baví.

Blade Runner 2049 (2017)

Ale ano, je to podařené pokračování nejlepšího sci-fi všech dob. Hudba a triky spolu s atmosférou velmi zdařile navazují, herecké výkony jsou sympatické a scénář až na dvě nepochopitelné zkratky také září. Škoda jen té délky, to je přehnané, dalo by se střihat...

Proč právě on? (2016)

Takovou pohodově drsnou komedii, při které jsem se výborně bavil jsem už dlouho neviděl. Herci si své role vyloženě užili a my diváci tak s nimi.

Masaryk (2016)

Z úcty k Janu Masarykovi a skutečnému smutnému příběhu by se slušelo vyšší hodnocení, ale hodnotíme film, ne popisovanou událost. A ten je prostě průměrný a tak nějak nikam nevedoucí. Herci dělají velmi dobrou práci, ale problém je především ve scénáři. Škoda, mohl to být skvělý film.

Spojenci (2016)

Velmi příjemné překvapení s překvapivě dobrým Pittem, scénáře a celkovým dějem. Originální příběh bez možného tušení jak to celé skončí je pak příjemnou třešničkou na dortu. Robert to prostě umí...