Rogue One: Star Wars Story (2016)

Nejsem v žádném případě příznivcem Star Wars, k tomuto filmu jsem se dostal o nemoci a tak nějak náhodou. jaké to bylo pro mě příjemné překvapení. Napínavé od začátku do konce, sympatičtí hrdinové, kterým člověk přeje, super triky a velmi podařený konec. No, opravdu překvapení!

Život (2017)

Ale ano, slušný sci-fi horor nebo spíš thriller. Trochu předvídatelné, ničím nepřekvapující. Přesto řemeslně dobře zpracované, triky dobré a herecké výkony obstojné. Pro příznivce žánru se může asi jedna * přičíst, ale víc určitě ani ťuk.

Duch ve stroji (2017)

Takové obyčejné sci-fíčko, asi podle ještě úspěšnějšího námětu. Triky hodnotím trochu rozporuplně, protože někdy jsou bravurní a někdy překvapivě slabé. Děj a příběh není špatný, ale žádné velké dílo to není. Na video a tv to ale stačí...

Než jsem tě poznala (2016)

Moc sympatická a zábavná podívaná. Herecké výkony výborné, délka tak akorát. Snad jediné s čím se nemohu smířit je ten závěr. Tak by to být nemělo. Ale dobrá.

John Wick 2 (2017)

Asi jsem na tak jednoduchou a spíše bezduchou střílečku neměl chuť. Vražd je tam až nad hlavu, nechápu k čemu to vše je. Vlastně celý závěr je pak úplně mimo a Keanu navíc nestárne do sympatické podoby a proto celkově se jedná o nepříliš povedené dílo.

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Vcelku zajímavá a dobře natočená podívaná na skutečnou událost z ne úplně tradičního prostředí. Bay nezapře svůj akční původ, ale je vcelku sympatické jak se s předlohou vypořádal.

Zilionáři (2016)

Neskutečná nevtipná nechutná kravina. Snad jediné co jí jde je člověka nudit a přitom rozčilovat svojí hloupostí. Téhle skupině komiků je už radno se vyhýbat.

Psí poslání (2017)

Dojemné, krásné, inteligentní a navíc originální. On je vlastně takový i život😀 Lasse nezklamal, to se prostě musí vidět!

Kráska a zvíře (2017)

Moc hezky zpracovaná pohádka zpracovaná klasickým způsobem s výbornými triky, sympatickými herci a dobře udělaným scénářem. Možná jen ty písničky mohly být malinko kratší a méně bombastické.

Žraločí tornádo 3 (2015) (TV film)

Žraloci ve vesmíru se jen tak nevidí a to si prostě * zaslouží. Scénář pitomoučký až hrůza, neherecké výkony postupně gradují a triky, které snad kreslili borci z Jen počkej zajíci. Tak takové to asi bylo...